Ünlü modacı ve kalçasını açan Hatice birbirine girdi

Şarkıcı Hatice, önceki hafta Muammer Ketenci'nin defilesinde elbisenin kuyruğunu kaldırarak kalçasını gösterdi. Modacı Muammer Ketenci, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu.
Hatice

Şarkıcı Hatice, önceki hafta Muammer Ketenci’nin defilesinde elbisenin kuyruğunu kaldırarak kalçasını gösterdi. Modacı Muammer Ketenci, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu.

Hatice’nin defilesinde kalçasını göstermesine sitem eden Ketenci, “Hatice’yi provolarda kalçasını açarsan seni öldürürüm” diye uyardığını söyledi. Ketenci, Hatice’nin program yapımcısına mesaj göndererek “Mahalle polemiğine girmek istemiyorum” sözlerinin üzerine deliye döndü.

“SAKIN BİR ŞEY YAPMA SENİ ÖLDÜRÜRÜM DEDİM”

Hatice tarafından kullanıldığını söyleyen Muammer Ketenci, canlı yayında şu sözlerle ateş püskürdü: “Kendi dalımda zirvedeyim. Benimle uğraşan büyüklerim de var.

Ben 9 tane ünlü çıkardım defilede. Hatice’yi defileye 1 hafta kala aradım. Çünkü Hatice’nin vücudu var. Şimdiki manken kızlarımıza bu elbiseleri giydirsek berbat olur. Defileye 2 gün kala teklifi kabul etti.

Defileden bir gün önce provaya geldim. Hatice’nin acayip fit bir vücudu var. Modacı olmanın yanı sıra bir erkek gözüyle mükemmel vücudu var. Provada ‘şuramı açsam’ falan dedi. ‘Ben de sakın öyle bir şey yapma sen öldürürüm’ dedim. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Beni topa koyarlar sakın yapma dedim.

“KALÇASINI AÇACAĞINI BİLMİYORDUM”

Hatice beni kullandı. Önce kimseye röportaj yapma falan dedi. Sabah kendisi röportaj verdi akşam benim programa çıkmamı engelledi. Allah çocuklarımın bana hayrını göstermesin ki kalçasını açacağını bilmiyordum. Yaptığı resmen üçkağıtçılık. Şu an ona yazıklar olsun diyorum. Hemen yayına bağlasın ben öcümü alayım.

“ASLA ELBİSE VERMEM”

Oradaki adam ve kadınlar Hatice’nin kalçasını görseydi ben selamlamaya çıktığımda yüzüme tükürürlerdi. Elbise şu an duruyor. İranlı bir kadın 20 bin TL istedi. Sezon sonu düşünürüm dedim. Bundan sonra Hatice’ye asla güvenemem. Arkadaş kalırız dostum olursun ama defileme çıkamazsın. Sahneye çıktığında ya da ödül almaya gittiğinde de asla elbise vermem.

“BENİM GÜNAHIMI ALIYORSUN”

Hatice’nin mahalle polemiğine girmek istemiyorum sözlerine sinirlenen Ya sen ne diyorsun ya? Ben sana izin verdim mi Sen bana sana çıkıp bunlara prim verme diyen ben değilim.

Sen benim günahımı alıyorsun. Seninle iyi bir arkadaşlığım vardı sen bana bu cümleyi mi kuruyorsun yazıklar olsun ya. Bir daha benim adımı bile alma seni Instagram’dan siliyorum. Terbiyesiz. Benim seninle yapacak bir reklamım yok kendine gel. Kapa o çeneni otur oturduğun yerde benim canımı sıkma.”

Önceki İçerikO isim Çocuklar Duymasın’a geri dönüyor
Sonraki İçerikBir ömür boyu birlikteliğe ‘Evet’ dediler