Yüzleşme oyuncusu Muhafız’a dahil oldu

Yayınlandığı günden itibaren dünya çapında büyük ilgi gören 'Hakan Muhafız' dizisinin merakla beklenen yeni sezon tarihi belli oldu. Diziye başarılı oyuncu Engin Öztürk dahil oldu.

Yayınlandığı günden itibaren dünya çapında büyük ilgi gören ‘Hakan Muhafız’ dizisinin merakla beklenen yeni sezon tarihi belli oldu. Diziye başarılı oyuncu Engin Öztürk dahil oldu.

Aralık ayında yayınlanan Hakan Muhafız’ın ilk sezonu sadece Türkiye’de değil, dünya çapında büyük ilgi gördü. Netflix’in ilk orijinal Türk yapımı ‘Hakan Muhafız’ın ikinci sezon yayın tarihi belli oldu. Dizinin yeni sezonuna yakışıklı oyuncu Engin Öztürk de dahil oldu.

Yüzleşme oyuncusu Muhafız'a dahil oldu

Bugün sosyal medyada yayınlanan video ile ‘Hakan Muhafız’ oyuncuları, Almanya’dan Fransa’ya, dünyanın dört bir yanındaki Netflix izleyicilerine seslenerek, yeni sezonun 26 Nisan Cuma gösterime gireceğini ilan etti. Aynı zamanda dizinin ikinci sezonundan ilk görseller de görücüye çıktı.

Engin Öztürk
Engin Öztürk

Kapalıçarşı’da kendi halinde bir halı tüccarıyken İstanbul’u korumak için karanlık güçlere karşı savaşan bir kahramana dönüşen Hakan’ın hikayesi, dünyanın dört bir yanında, 10 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi. Hakan’ın mistik ve gizemli dünyasının kapısını arayanlar arasında başı Türkler çekiyor. Türkiye’den sonra ise en çok başta Brezilya ve Meksika olmak üzere Latin Amerika ülkelerinde seyredildi. Latin Amerika’dan sonra ise en çok Afrika ülkelerinde ilgi gördü.

Önceki İçerikAcun’dan TV8 açıklaması
Sonraki İçerikDemet Akbağ’ın eşi kazada hayatını kaybetti