Müjde Uzman görüntü alınınca tehdit etti

Oyunculuğun ardından DJ'liğe soyunan Müjde Uzman, dün gece bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Alkolü fazla kaçıran Uzman, kendisini görüntüleyen gazetecileri tehdit etti.

Oyunculuğun ardından DJ’liğe soyunan Müjde Uzman, dün gece bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Alkolü fazla kaçıran Uzman, kendisini görüntüleyen gazetecileri tehdit etti.

Rol aldığı dizilerdeki başarılarıyla adından söz ettiren Müjde Uzman, son yıllarda popüler olan DJ’liğe merak sardı. Dün gece saatlerinde bir erkek arkadaşıyla görüntülenen Uzman, alkolü fazla kaçırdığında ayakta durmakta güçlük çekti.

Müjde Uzman, önceki gün, gece yarısı saatlerinde Taksim İstiklal Caddesi’nde bir erkekle sarmaş dolaş görüntülendi. Bir anda karşısında gazetecileri gören oyuncu ve erkek arkadaşı panikle sağa sola kaçıştı.

Daha sonra gazetecilerin yanına gelen Uzman ve arkadaşı, “Niye ve neden çekiyorsunuz şimdi?” diye gazetecilere çıkıştı. Basın mensuplarının, “İşimizi yapıyoruz. Gazeteciyiz” demesi üzerine, alkolün de verdiği etkiyle ayakta güçlükle duran ve konuşmakta zorlanan Uzman, “Biz de arkadaşız. Ne yapalım. Bunların bu lüzumsuz müdahalesi her zaman var” diyerek anlamsız bir panik ve tavır sergilemesi dikkatlerden kaçmadı.

Önceki İçerikHercai’nin yıldızı yardım elini uzattı
Sonraki İçerikKerimcan Durmaz hapse girebilir