Mustafa Ceceli nikah tarihini açıkladı

Mustafa Ceceli ve Selin İmer bayramdan sonra evlenecek
Mustafa Ceceli ve Selin İmer bayramdan sonra evlenecek

Sinem Gedik’ten boşandıktan bir gün sonra Selin İmer’le birlikte olduğu ortaya çıkan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’den açıklama geldi.

Mustafa Ceceli, Selin İmer

Eski eşi Sinem Gedik ile boşanma süreçlerinin iki yılı kapsadığını belirten Ceceli, sosyetenin ünlü ismi Selin İmer’le bayram sonrası nikah kıyacaklarını, ancak düğün olmayacağını söyledi. Ünlü şarkıcı “Selin’le hayata aynı pencereden bakmamız bizi bu karar üzerinde buluşturdu” dedi.

Bugüne kadar yaptığı işlerle anılmayı seçen ancak son günlerde boşanma haberiyle gündemden düşmeyen Mustafa Ceceli, sosyetik güzel Selin İmer ile evleniyor. ABD’de bulunan Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ile ayrılık sürecine nasıl geldiklerini, evliliklerinin ilk ne zaman çatırdamaya başladığını, ilişkilerini bitiren nedenleri, sevgilisi Selin İmer ile nasıl tanıştıklarını ve evlilik kararını nasıl aldıklarını tüm detaylarıyla anlattı.

Mustafa Ceceli

“Elbette hiç kimse boşanmak için evlenmez, ayrıca boşanmayı da kimseye tavsiye etmiyorum fakat bazı durumlarda çocuğunuzun huzurlu bir ortamda büyümesi için bu adımı atmak zorunda kalıyorsunuz” diyen Ceceli, boşanma süreçlerinin 2 yılı kapsadığını ve alyanslarını uzun süre önce çıkarttıklarını belirtti.

Mustafa Ceceli ve Selin İmer bayramdan sonra evlenecek