Mustafa Tuna’dan Türel’e teşekkür

ALTSO Başkan adayı Mustafa Tuna, Taşatan Yolu'ndaki düzenlemeler için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e teşekkür etti.
ALTSO Başkan adayı Mustafa Tuna, Taşatan Yolu'ndaki düzenlemeler için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e teşekkür etti.

Belediye Meclis üyesi ve ALTSO Başkan adayı Mustafa Tuna, hem yaylala yollarına ulaşımda önemli bir nokta olan Taşatan Yolu’nda yapılan düzenleme ve çalışmalar için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etti.

ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna, Taşatan Yolu çalışmaları için Menderes Türel'e teşekkür etti

Antalya Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan adayı Mustafa Tuna, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Taşatan Yolu’nda yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etti. Tuna, hem yaylalara ulaşım hem de çevre illerden Alanya’ya geçişi sağlayan yolun asfalt çalışmalarının mutluluk verici olduğunu belirtti.

“Uzun yıllar bekledik”

Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekiplerinin yol düzenlemesinin bölge için çok olumlu olduğunu söyleyen ALTSO Başkan adayı Tuna, “Alanyamıza hizmet eden, tek bir çivi dahi çakan herkesi tebrik etmek boynumuzun borcu. Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’e katkılarından dolayı teşekkür ederim. Uzun yıllardır düzeltilmesi beklediğimiz yol nihayet asfaltlandı” dedi. Geçmiş dönemlerde Taşatan Yolu’nun 13 kilometrelik bölümünü İl Özel İdaresi Müdürlüğü ve kişisel girişimlerle asfaltlandığını hatırlatan Tuna konuşmasına, “Yolun kalan kısmının asfaltlanmasını bölge halkı yıllarca bekledi. Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çalışmalarıyla da artık yol, modern bir görüntüye kavuştu. Taşatan Yolu’nun asfalt sorunu çözüldü. Çevre illerden gelen turistler artık daha rahat Alanya’ya ulaşabilecek. Bu yolun yayla turizmi için de bir fırsat olduğunu düşünüyorum” şeklinde devam etti.

ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna, Taşatan Yolu çalışmaları için Menderes Türel'e teşekkür etti-2

Önceki İçerikKuzenler erkekliğe ilk adımı attı
Sonraki İçerikBüyükşehir Alanya’da bayrama hazır