Survivor Nagihan: Tehdit mesajı aldım

Survivor'un yarışmacılarından Nagihan Karadere, Sema Aydemir'den tehdit mesajı aldığını iddia etti.
Nagihan Karadere

Survivor’un yarışmacılarından Nagihan Karadere, Sema Aydemir’den tehdit mesajı aldığını iddia etti.

Survivor’un yarışmacıları Nagihan Karadere ve Sema Aydemir, eski konuların açılmasının ardından birbirine girmiş ve Sema, Nagihan’a kanlı sopa fotoğrafı göndermişti. Bugün canlı yayında konuşan Karadere, “Sema’dan tehdit mesajı aldım” dedi.

Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan’ı yorumlayan 2018 All- Star yarışmacıları Nagihan Karadere ve Sema Aydemir, eski konuların açılmasının ardından sosyal medya üzerinden birbirine girdi.

Sosyal medya üzerinden birbirlerine ağır sözler söyleyen Sema ve Nagihan, paylaşımlarıyla bir anda gündeme oturdu. Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk olan Nagihan Karadere, Sema’dan tehdit mesajı aldığını söyledi.

“İYİ Kİ ERKEN POSTALADIM SENİ”

Nagihan, Instagram üzerinde Sema’ya hakaretler etti. Kuyruk acısı bu kadar kolay geçmez. Seni nasıl gömdüğümü, nasıl hastanelik olduğunu ve çaresizliğini anlat! İyi ki erken postaladım seni yoksa şimdi tımarhanede yatıyordun, boş konuşma işine bak hadi naş!” dedi.

“SEN KAZANDIĞINDA BİR HALT OLAMAZSIN”

Bunun üzerine açıklama yapan Sema, “Senin karşında yenildiğinde elini kalbine koyup selam veren, performansına saygı duyan bir yarışmacı var unutma. Benim karşımda ise varlığımda hiçbir zaman adının geçmediği, en iyilere çıkamadığı için karşı takıma kaçan bir yarışmacı var. Ben kaybettiğimde saygılı ve asil olabilirim ama sen kazandığında da bir halt olamazsın.” şeklinde konuştu.

“HAKLIYKEN HAKSIZ DURUMUNA DÜŞTÜM

Karadere, Sema’dan kanlı sopa fotoğrafı attığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: “Birkaç şey daha oldu ve ben sustum sonra bir yayından sonra bana kanlı sopa mesajı attı. Ben de ondan sonra bu yazıyı yayınladım. Her yerde benim mesajım yayınladığı için haklıyken haksız durumuna düştüm. Olan yine bana oldu. Tehdit gibi bir mesajdı. Ben yarışmada karşı takıma geçerek onlarla mücadele ettim. All star takımının kuyruk acıları var. Sema’yla performansımızın arasında çok fark var. İyi ki yarışmada şampiyon olmamışım sadece ben değil herkesin başı ağrırdı. Bir hazımsızlık var. Karşılaşsak hiçbir şey olmaz. Bir ara gelince ‘merhaba’ diyerek elimi uzatıyorum.”

Önceki İçerikAşkı 3 ay sürdü
Sonraki İçerikÇarpışma’da bu ayrılık beklenmiyordu