Nergis Kumbasar: “Yasmin’in kendine has bir ışığı var “

Nergis-kumbasar-yasmın-erbıl-magazın-album

Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar, katıldığı bir organizasyonda kızı Yasmin’le ilgili sorulan sorulara cevap verdi.

Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar
Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, Metrocity Sevgililer Günü özel organizasyonunda hayranlarıyla buluştu.

Kiralık Aşk” dizi setinde başlayan dostluklarını özel hayatlarına da taşıyan ve ayrılmaz ikili olan Kumbasar ve Büyüktopçu, “Haftanın iki günü mutlaka görüşüyoruz. Onun
dışında da sürekli telefonla konuşuyoruz. İşlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Nergis Kumbasar, Yasmin Erbil

Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla fenomen olan kızı Yasmin Erbil hakkındaki sorulara yanıt veren Nergis Kumbasar, “Eğitim zamanı ayrıldık, yine buluşacağız. Daha yeni yanından geldim ama uçağa biner binmez boşluğunu hissettim. Allah böyle ayrılıklar versin. Bunlar güzel şeyler. Yasmin’in kendine has bir ışığı var. Bu inkar edilemez. Buna
yapacak bir şey yok. Yeteneği de var. Şimdi oyunculuk eğitimi alacak. Döndüğünde de ne yapmak istediğine kendisi karar verecek” dedi.

Yasmin Erbil

Yasmin’in sosyal medyada gördüğü ilgiden memnun olduğunu söyleyen Nergis Kumbasar, “Yasmin’in kendine has bir ışığı var. Bu inkar edilemez. Buna yapacak bir şey yok. Yeteneği de var. Şimdi oyunculuk eğitimi alacak. Döndüğünde de ne yapmak istediğine kendisi karar verecek” dedi.

“Yasmin sosyal medyadan para kazanmıyor.”

Yasmin Erbil

Yasmin Erbil’in sosyal medya paylaşımlarından kazancının olmadığını belirten Kumbasar, ” Çok teklif geldi ama kabul etmedi. Para kazanmıyor. Sosyal medyayı sadece kendi keyfi için kullanıyor” dedi.

Önceki İçerikNazlı: “Tan’a tazminat davası açacağım”
Sonraki İçerikDemet Akalın ve Aleyna Tilki küslüğü bitti