Niran Ünsal’ın denizaltı keyfi

Niran Ünsal Alanya'da denizaltı keyfi yaptı
Niran Ünsal Alanya'da denizaltı keyfi yaptı

Alanya’ya konser için gelen ünlü şarkıcı Niran Ünsal, konser sonrası ekibi ile birlikte denizaltı keyfi yaparak yorgunluk attı.

Niran Ünsal'ın denizaltı keyfi

Denizaltında mavi suların tadını çıkartan Ünsal, burada yeni albümünden şarkılar da seslendirdi.

Niran Ünsal'ın denizaltı keyfi -2

Alanya’da geleneksel olarak düzenlenen Tokar Yaylası Şenlikleri’nde sahne alan Ünsal, daha sonra da bir gece kulübünde hayranları ile buluştu. Konser sonrası Alanya’yı da gezmeyi ihmal etmeyen ünlü şarkıcı, eşi İbrahim Gugu ve ekibiyle Alanya Marinası’nda bulunan denizaltına da bindi. Gezi esnasında yeni albümünden şarkılar da seslendiren Ünsal ve ekibine dalgıçlar denizaltı dışından eşlik etti. Ünsal, denizaltı kaptanının daveti üzerine kısa bir süreliğine denizaltının kontrolünü aldı. Denizaltından çok keyif aldığını belirten Ünsal, “Çok keyifli bir aktivite ve hatıra. Eşim her zaman olduğu gibi ilkleri çok seven özelliğiyle beni buraya getirdi. Allah’ın ne kadar büyük olduğuna inanmak istiyorsanız gelip görün. Binlerce alem var ama bir kaç tanesini sayabiliyoruz. Biz denizi bir kez daha görmüş olduk. Şükrediyoruz yaradana, bu güzellikleri bahşettiği için. Biz aciz kullar olarak ne yaratabiliyoruz ki. Yaratılmışlara sevgi ve saygı duyarsak insan olacağız inşallah” dedi.

Niran Ünsal'ın denizaltı keyfi -3

“Yeni klip için iki şarkı üzerinde çalışıyoruz”

Yeni albümü hakkında da bilgi veren Niran Ünsal, “Geçen yıl benim yeni albümümün çıkış tarihi 15 Temmuz darbe girişiminin 1 buçuk ay öncesine denk gelmişti. O yüzden albümü geri çekmiştik, darbe OHAL gibi etkenlerden dolayı. Son albümün ikinci klip çekimine başlayacağız yakın zamanda. Antalya, Ordu, Giresun, Alanya gibi noktalarda sahne çalışmalarımız sürüyor. Alanya’da iki konser verdik. Tokar Yaylası Şenlikleri’ndeydik. Dün gece de Alanya’nın sevilen gece kulüplerinden birinde sahne aldık. Çalışıyoruz, Ebru Gündeş’in albümüne yeni bir şarkı verdim, sözleri Günay Çoban’ın müziği benim. Çalışmalar aralıksız devam ediyor. Çocuklarla mümkün olduğunca hafta araları vakit geçiriyoruz. Hafta sonu çalışıyoruz. Denize gidiyoruz, tatil yapıyoruz. Yeni klip için iki şarkı üzerinde çalışıyoruz. Birisi klasik Niran Ünsal şarkıları ve slovlarından birisi olan ‘Kalp Tutulması’, tüm kadınların sevdiklerine söyleyebilecekleri bir şarkı. Bir de ‘Eyvallah’ diye bir şarkı, yeni sanatçı kızlarımızdan birisine ait bir şarkı. İkisinin arasında gidip geliyoruz hangisi olacak şu an bilmiyoruz” dedi.

Niran Ünsal'ın denizaltı keyfi-4

Niran Ünsal'ın denizaltı keyfi-5

Niran Ünsal'ın denizaltı keyfi-6