Nur Yerlitaş’tan Alişan ve Eda Erol ayrılığına ilginç yorum

Nur Yerlitaş, Eda Erol, Alişan
Nur Yerlitaş, Eda Erol, Alişan

Ünlü şarkıcı Alişan ile Eda Erol ayrılığına modacı Nur Yerlitaş’tan bomba gibi yorum geldi.

Eda Erol ve Alişan neden ayrıldı
Eda Erol, Alişan

Geçtiğimiz aylarda nişanlanan ve 1,5 ay sonra evlenmeye hazırlanan Alişan ve Eda Erol şok bir kararla ayrıldı. Eda Erol’un sosyal medya hesabından yazdığı “Çok değerli nişanlımla yollarımızı iki medeni insan gibi ayırdık” mesajı ile gündeme bomba gibi düşen ayrılığın perde arkasında ilginç iddialar gündeme geldi.

Eda Erol ve Alişan neden ayrıldı -2

Dün Eda Erol’un instagram hesabından yaptığı paylaşım ile gözler bir anda ünlü çifte çevrildi. İddiaya göre çift bilinmeyen bir sebepten dolayı iki gün önce tartıştı. Tartışma sonrası Eda Erol sosyal medya hesabını askıya aldı ve “Çok değerli nişanlımla yollarımızı iki medeni insan gibi ayırdık” açıklamasını yaptı. Esra Erol programı biter bitmez çift arasındaki krize el attı. Bu sırada kardeş Bihter Erol sosyal medya hesabından “Ablam hacklendi” diye yazdı. Ailenin barıştırma çabaları sonuç vermeyince Bihter bu açıklamayı sayfasından kaldırdı. Alişan telefonunu kapattı, taraflar sessizliğe büründü. Alişan’ın annesi Suzan Tektaş da takipçilerinin “Ayrıldılar mı?” sorusunu yanıtsız bıraktı. Ünlü ikilinin ayrılma nedeni olarak Eda Erol’un eski sevgilisi öne sürüldü.

Nur Yerlitaş

Nur Yerlitaş’tan bomba yorum

Magazin gündemine bomba gibi düşen Alişan ve Eda Erol ayrılığına ünlü modacı Nur Yerlitaş’tan şaşırtan bir yorum geldi. Yerlitaş sosyal medya hesabında Alişan’ın fotoğrafını paylaşıp “Alişan ayrılmış üzülmeyelim. Baldızı programında barıştırır. Ah reyting. Günün esprisi diyelim” notunu düştü.

Önceki İçerikBodrum bayramı MFÖ şarkılarıyla kutladı
Sonraki İçerikVatan Şaşmaz’ın yerine sürpriz bir isim getirildi