Nuri Alço sevgilisine evlenme teklifi etti

Yeşilçam'ın usta ismi Nuri Alço, geçtiğimiz günlerde Burcu Sezginoğlu ile evleneceklerini ilan etmişti. Bunun üzerine ortaya çıkan Yağmur Avcı,
Nuri Alço ve Burcu Sezginoğlu

Yeşilçam’ın kötü adamı usta oyuncu Nuri Alço, sevgilisi Burcu Sezginoğlu’na evlilik teklifi etti.

Türk sinema tarihine çapkın rolüyle damga vuran usta oyuncu Nuri Alço, eğlenmek için gittikleri bir mekanda mikrofonu eline aldı ve , “Hayat bir maratondur. Yolculukla başlar ve mezarda biter. Burcu’ya sormak isterim. Benimle bir hayat yolculuğuna var mısın?” diye sevgilisine evlilik teklifi etti.

Teklif yüzüğünü takan ve 10 yılı aşkındır bu anı beklediğini dile getiren Burcu Sezginoğlu ise “Evet” cevabını verdi. Sezginoğlu’nun, Nuri Alço’dan yaşça küçük olması sosyal medyada olay oldu.

“HAYAT YOLCULUĞUMUZ DAİM OLSUN”
Sosyal medya hesabı Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşan Sezginoğlu, duygularını şu sözlerle ifade etti:

“Kabul ediyorum, hayatımın en şaşkın ‘Evet’iydi.. Sen beni, baharı sever gibi sevdin. Çölün ortasında bulduğun çiçek gibi. Zarar gelmesin diye cam fanusa koyup, deli gibi sahiplenerek sevdin. Benim için hiç sevmediğin yağmurları bile sevdin. Dağınık saçlarımı, dudağımdaki uçuğu, saatlerce güldüğün sakarlıklarımı. Önce dostum; sonra sevdam. Sen benim gökyüzüm. En güzel doğum günü hediyem oldun. 10 sene boyunca tüm inadıma rağmen benden vazgeçmediğin için teşekkür ederim sevgilim. Hayat yolculuğumuz daim olsun…”

Öte yandan bu zamana kadar yer aldığı tüm film ve dizilerde çapkın rolünün hakkını veren Alço, hayranlarından ise “Gazozdan bu kez yüzük çıktı.” yorumlarını aldı.

Önceki İçerikNesrin Cavadzade transparan elbise ile göz doldurdu
Sonraki İçerikAhu Yağtu aradığı aşkı buldu