Nuri Alço’dan ‘Hayatında iki kadın var’ iddiasına cevap

Yeşilçam'ın usta ismi Nuri Alço, geçtiğimiz günlerde Burcu Sezginoğlu ile evleneceklerini ilan etmişti. Bunun üzerine ortaya çıkan Yağmur Avcı,
Nuri Alço ve Burcu Sezginoğlu

Yeşilçam’ın usta ismi Nuri Alço, geçtiğimiz günlerde Burcu Sezginoğlu ile evleneceklerini ilan etmişti. Bunun üzerine ortaya çıkan Yağmur Avcı, “Nuri’nin asıl sevgilisi benim” dedi. İki kadın arasında kalan Alço, konu hakkında açıklama yaptı.

Ünlü oyuncu Nuri Alço, geçtiğimiz günlerde Burcu Sezginoğlu’na evlilik teklifi ederek nikah masasına oturacaklarını açıklamıştı.Ancak önceki gün açıklama yapan oyuncu Yağmur Avcı, “Nuri Alço’nun asıl sevgilisi benim” diyerek ortalığı karıştırdı.

“BURCU’YLA GÜZEL BİR YOLDAYIZ”

Nuri Alço, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Yağmur Avcı’nın iddialarını yalanladı. Nuri Alço yaptığı açıklamada “Hakkımda çıkan haberler tamamen asılsızdır. Hayatımda 2 veya 3 kez gördüğüm ve film için görüştüğüm bir kişinin böyle haberlerle meşguliyetini doğru bulmuyorum. Burcu’yla ciddi güzel bir yoldayız ve mutluyuz. Kendisi, ailesi, işi her şeyiyle kalitesi ortadadır. Çıkarmak istediğiniz engeller, sorunlar karşısında sessiz kalmayı tercih ettik. Biz yolumuza mutluluğumuza devam ediyor. Saygılar” ifadelerini yer verdi.

Önceki İçerikMart ayında en çok konuşulan isim belli oldu
Sonraki İçerik98. yaşını Alanya’da kutladı