Öğretmen adayları No:40’ta buluştu

No:40 Bistro Cafe, Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından açılan özel eğitim öğretmenliği kursundan mezun olan kadınların buluşmasına ev sahipliği yaptı.

No:40 Brunch Cafe, Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından açılan özel eğitim öğretmenliği kursundan mezun olan kadınların buluşmasına ev sahipliği yaptı.

Alanya’da özel eğitim öğretmeni olmak isteyen bayanlar için Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından Alanya Halk Eğitim Merkezi’nde açılan eğitimlere katılan kursiyerler No:40 Brunch Cafe’de bir araya geldi. Rehberlik Araştırma Merkezi eğitmeni Başak Ekin Kotil öncülüğünde bir araya gelen bayanlar, dönemin bitişini gerçekleştirilen kahvaltı ile kutladı.

Kurs ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başak Ekin Kotil, “Özel eğitim öğretmenliği için iki ay süren bir kurs döneminde 29 kursiyere eğitimler verildi. Eğitimler sonrasında kurumlarda ücretli olarak özel eğitim öğretmenliği yapmaya hak kazanan kursiyerlerimiz ile kahvaltıda bir araya geldik. İkinci dönem için açılacak olan kursumuz için Alanya Halk Eğitim Merkezi’nde kayıtlar devam ediyor” dedi.

Önceki İçerikAlanya için yarışa hazırlanıyorlar
Sonraki İçerikEkim Yuva minikleri yeni yılı karşıladı