ÖHEP Okulları Bahri Ergün Spor Salonu açıldı

ÖHEP Okulları Bahri Ergün Spor Salonu açıldı

14 Ekim 2016 tarihinde vefat eden CEV ÖHEP Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Bahri Ergün’ün adını taşıyan spor salonu törenle açıldı.

ÖHEP Okulları Bahri Ergün Spor Salonu açıldı

ÖHEP Okulları Bahri Ergün Spor Salonu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Adem Er, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Cumhuriyet Eğitim Vakfı Başkanı Erdal Dizdaroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Cumhuriyet Eğitim Vakfı Kurucusu Şevket Tokuş, Bahri Ergün’ün kızı Gizem Demirel ve oğlu Anıl Ergün, Bahri Ergün’ün akrabaları ve arkadaşları, ÖHEP Okulları Okul Aile Birliği Başkanı ve üyeleri ile ÖHEP Okulları idarecilerinin yanı sıra davetlilerin katıldığı törenle açıldı.

ÖHEP Okulları Bahri Ergün Spor Salonu açıldı

AĞAOĞLU’NDAN DUYGULANDIRAN KONUŞMA

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Cumhuriyet Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ağaoğlu’nun konuşması salonda duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.
Bahri Ergün ile anılarını anlatarak konuşmasına başlayan CEV ÖHEP Okulları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Ağaoğlu, “Spor salonumuzun Bahri Ergün ismini taşıyacak olması büyük anlam ifade ediyor. Bahri Ergün’ün sadece eğitime değil spora verdiği değerin gelecek nesillere aktarılacak olmasından mutluluk duyuyorum. ÖHEP Ailesi olarak spor salonumuzun yenilenmesinde katkı sağlayan Ergün Ailesine çok teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ki buradan nice sporcular çıkacak” dedi.

ÖHEP Okulları Bahri Ergün Spor Salonu açıldı

AŞURE İKRAM EDİLDİ

Konuşmaların ardından Cumhuriyet Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Dizdaroğlu, Gizem Demirel ve Anıl Ergün’e günün anısına hazırlanmış olan armağanlarını sundu. Açılış sonrası, ÖHEP Okulları minik voleybol takımının gösteri maçı göz doldururken, Kaptan Otel’in aşure ikramı ile program sona erdi.

Önceki İçerikBoyner ekibinden moral eğlencesi
Sonraki İçerikCandan Erçetin doktorları üzdü