ÖHEP’te mezuniyet heyecanı

ÖHEP'te mezuniyet heyecanı
ÖHEP'te mezuniyet heyecanı

Özel Hamdullah Emin Paşa Orta Okulu (ÖHEP) öğrencileri, yoğun geçen bir yılın ardından mezuniyetlerini büyük bir coşkuyla kutladılar.

ÖHEP'te mezuniyet heyecanı

Özel Hamdullah Emin Paşa (ÖHEP) Okulları Okul Aile Birliği’nin de katkılarıyla düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er de katıldı.

Okul birincisi Sarp Uysal, plaketini İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er'in elinden aldı.
Okul birincisi Sarp Uysal, plaketini İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’in elinden aldı.

Mezun olmanın gururunu yaşayan öğrencileri bu özel günde sevdikleri de yalnız bırakmadı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende dereceye giren öğrencilerin plaketleri verildi.

ÖHEP'te mezuniyet heyecanı

Okul birincisi Sarp Uysal, plaketini İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’in elinden aldı. Yaş kütüğüne brövesini çaktıktan sonra konuşma yapan okul birincisi Sarp Uysal, “Bugüne kadar her zaman yanımda olan aileme ve bıkmadan usanmadan benimle ilgilenen anneanneme teşekkür ederim” dedi. Kep atma ve pasta kesimi ardından öğrencilerin hazırlayıp sunduğu dans gösterisi katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Tören sonunda okul bahçesinde düzenlenen kokteylde aileler mezuniyet törenine özel hazırlanan fotoğraf köşesinde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Önceki İçerikHadise’nin plajında ayran 25 TL
Sonraki İçerik200 bin Rus ziyaret etti