Oktay Kaynarca, Çakır’ı ölüm yıl dönümünde unutmadı

Yıllar önce Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Süleyman Çakır rolünün ölüm yıl dönümünde oyuncu Oktay Kaynarca özel video paylaşarak hayranlarına teşekkür etti. Kaynarca, videosunu Süleyman Çakır'ın en meşhur hareketini yaparak bitirdi.
Oktay Kaynarca

Yıllar önce Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Süleyman Çakır rolünün ölüm yıl dönümünde oyuncu Oktay Kaynarca özel video paylaşarak hayranlarına teşekkür etti. Kaynarca, videosunu Süleyman Çakır’ın en meşhur hareketini yaparak bitirdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakır Beyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca, yıllar önce oynadığı dizi karakterini unutmadı.

Kaynarca, Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Süleyman Çakır’ın ölüm yıl dönümüne özel bir video yayınlayarak yaşadığı duyguları anlattı.

“BU DA BANA NASİP OLDU”

Oktay Kaynarca, bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Süleyman Çakır, karakterinin 15’inci ölüm yıl dönümüne özel bir video yayınlandı. Hayranlarının hatırlatması üzerine gururlanan ve şaşıran oyuncu, videoda şunları söyledi: “Bu sabah telefonu elime aldığımda taziye mesajlarını görünce ‘eyvah’ dedim bir şey oldu. Açınca işin gerçeğini öğrendim. Meğer bugün Süleyman Çakır’ın ölüm yıl dönümüymüş. Twitter’da da TT olmuş. 15 yıl sonra bir şeyler söylemek bana düşer. Dünya üzerinde tek bir millet sanal karakterin cenaze namazını kılıp ölüm yıl dönümünü anıyor. Bu da bana nasip oldu.

HAYALİNİ AÇIKLADI
Bu Süleyman Çakır’ın ne yapacağı belli olmaz çıkar bir yerden gelir. Hızır Çakır Beyli’yi yazanlarda Süleyman Çakır’ı yazanlardı onların işi belli olmaz. Benim hayalimse bu iki karakteri aynı filmde görmek.” Oktay Kaynarca, videosunu Süleyman Çakır’la özdeşleşen burun çekme hareketiyle sonlandırdı.

Önceki İçerikDuygusal mesajıyla veda etti
Sonraki İçerikSıla Gençoğlu yaptırdığı dövmeyle kafaları karıştırdı