Orhan Gencebay’ın oğlu bıçaklandı

Sanatçı Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay Beşiktaş'ta tartıştığı bir taksici tarafından bıçaklandı. Oğul Gencebay'ın sağlık durumu hakkında açıklama yapan ailenin avukatı,

Sanatçı Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay Beşiktaş’ta tartıştığı bir taksici tarafından bıçaklandı. Oğul Gencebay’ın sağlık durumu hakkında açıklama yapan ailenin avukatı, “Ucuz atlattık” dedi.

Beşiktaş Posta Caddesi üzerinde, akşam saatlerinde yanında Gökhan Gencebay olan Seda Han, trafikte seyrederken bir taksiciyle yol verme nedeniyle tartışmaya başladı. İddiaya göre taksici, Seda Han’a küfür ve hakaret etti. Bu nedenle oğul Gencebay ile taksici kavga etmeye başladı. Kavga sırasında bıçağını çıkartan taksici, Gencebay’ı bıçakladı.

Gökhan Gencebay
Gökhan Gencebay

YAKALANDI

Sol kaburgasından yaralanan Gökhan Gencebay yakındaki özel bir hastaneye götürüldü. Taksici Balmumcu Kavşağı’nda polisler tarafından yakalandı. Gencebay’ın hastanedeki tedavisi sürerken sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

“MAGANDA DEHŞETİ”

Şüphelinin Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri sürüyor. Olayın ardından ailenin avukatı Ayşe Üstünel Dağdelen hastanede bir açıklama yaptı. Avukat Dağdelen, “Daha kötü olabilirdi. Tam bir maganda dehşeti diyebiliriz. Çok kötü şeylerden bahsedebilirdik. Ucuz atlattık çok şükür.” açıklaması yaptı.

Önceki İçerikAlanya Kadınları burs için yine kolları sıvadı
Sonraki İçerikÜnlü ikilinin oğullarının ilk fotoğrafı ortaya çıktı