Oyuncak Müzesi çocukları bekliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi, yarıyıl tatiline özel düzenledikleri etkinliklerle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi-3

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi, yarıyıl tatiline özel düzenledikleri etkinliklerle ziyaretçilerini ağırlayacak. Tatil boyunca Oyuncak Müzesi’nde Resimden boyama etkinliklerine, ebru sanatından robotik kodlama eğitimine kadar birbirinden farklı keyifli aktiviteler yer alacak.

Oyuncak Müzesi, sömestr tatilinde birbirinden keyifli etkinliklerle kapılarını çocuklara açıyor. Ebru, origami, tahta oyuncak boyama gibi resim- sanat atölyelerinin yanı sıra robotik kodlama eğitimi ile çocuklar bilimsel ve eğitici bir deneyim yaşayacak. Etkinlikler kapsamında Şeker Portakalı Animasyon Ekibi de renkli gösterileriyle çocuklarla buluşacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi-2

1860’lı yıllardan 1990’lara 3 bin oyuncağın sergilendiği Antalya Oyuncak Müzesi, sadece çocuklar değil her yaştan Antalyalıyı davet ediyor. Atölye çalışmaları ve sürpriz etkinliklerin yarıyıl tatili boyunca yer alacağı Oyuncak Müzesi, tüm Antalyalıları oyuncakların büyülü dünyasına davet ediyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi-4

Önceki İçerikSunay Akın Kır Çiçekleri’ndeydi
Sonraki İçerikNikah tarihleri belli oldu