Hazal Kaya’nın hamileliği rol değilmiş

Oyuncu Hazal Kaya'nın gerçek hayatta hamile olduğu için başrolünü oynadığı dizide hamile rolünü canlandırdığı öne sürüldü.

Oyuncu Hazal Kaya’nın gerçek hayatta hamile olduğu için başrolünü oynadığı dizide hamile rolünü canlandırdığı öne sürüldü.

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, 6 Şubat’ta oyuncu ve yönetmen sevgilisi Ali Atay ile görkemli bir düğünle dünya evine girmişti. Şimdilerde rol aldığı dizide hamile rolünü oynayan Kaya’nın gerçek hayatta da hamile olduğu iddia edildi. Hamilelik haberini duyuran gazeteci Bilal Özcan, “Yakın arkadaşımdan öğrendim, çifti tebrik ederim” açıklamasında bulundu.

FOX ekranlarında yayınlanan ‘Bizim Hikaye’ adlı dizide rol alan Hazal Kaya, hamile rolünü oynuyor. Gazeteci Bilal Özcan ise hamilelik olayının dizide değil gerçek hayatta olduğunu iddia etti. Özcan, Instagram hesabından paylaştığı bilgide şunları söyledi: “İlginç iddia: Hazal Kaya dizide de gerçek hayatta da hamile! Dün akşam, tam Uçankuş TV’deki yayınıma girerken eski bir arkadaşımdan o ilginç mesajı aldım. Hazal Kaya’nın dizide canlandırdığı Filiz karakteri yeni bölümlerde artık hamile. Ve şimdi set çalışanları arasında Hazal’ın gerçek hayatta da hamile olduğu konuşuluyor. 6 Şubat’ta yaşamını meslektaşı Ali Atay ile birleştiren sevilen oyuncu Hazal Kaya’yla ilgili bu gelişmeye çok sevindim ve programda izleyicilerle paylaştım. Güzel oyuncuyu ve eşini tebrik ederim.”

Önceki İçerikGüzel oyuncudan ilginç ameliyat açıklaması
Sonraki İçerikMorgül’den Demet’i kızdıracak açıklama