Özge Ulusoy ” Mankenler fakirle mi çıksın”

Özge Ulusoy

Türkiye’nin en zengin ailelerinden Sabancı’ların veliahtı Hacı Sabancı ile 6 yıllık birlikteliğini sonlandıran ünlü manken Özge Ulusoy, Kıbrıs’taki Lefke Avrupa Üniversitesi’nde gençlerle buluştu.

Özge Ulusoy "Mankenler fakirle mi çıksın"2

Öğrenciler, düzenlenen söyleşide ünlü mankeni soruları ile terletti. “Parasız yaşar mısınız?” sorusuna Ulusoy,”Yaşardım tabii ki, benim sadece paraya ihtiyacım mı var” dedi. Diğer öğrencinin “Peki o zaman neden bütün mankenlerin zengin iş adamlarıyla olduğunu açıklar mısınız?” sorusu karşısında ünlü manken gerildi.

Özge Ulusoy "Mankenler fakirle mi çıksın"
Özge Ulusoy, Hacı Sabancı

Soruya Ulusoy, “Niye bütün mankenler zengin iş adamlarıyla mı!.. Çağla (Şıkel) Emre Altuğ’la evliydi. Bir şey söyleyeceğim. Mankenler gidip fakirle mi çıksınlar yani, anlamadım” diye tepki verdi. Bunun üzerine öğrenci “Niye sınıf farkı mı var?” cevabını verince güzel manken şöyle konuştu:

” Sen kız arkadaşı bulurken kendine onun da bir mesleği olsun, onun da ekmeğini elinden tutsun istemeyecek misin? Ha! Benim paraya ihtiyacım var gibi mi duruyor sence? Hiçbir zaman olmadı çok şükür. Allah kimseyi muhtaç etmesin”