Özge Ulusoy’un mutluluğu kısa sürdü

Özge Ulusoy

Geçtiğimiz günlerde yatırımcı Joaquim Lundholm ile yeni bir aşka yelken açan ünlü manken Özge Ulusoy’un mutluluğu kısa sürdü. İkili 2 aylık birlikteliğin ardından yollarını ayırdı.

Özge Ulusoy "Mankenler fakirle mi çıksın"

Hacı Sabancı ile ayrılığının ardından kalbini uzun süre kapalı tutan Özge Ulusoy, İsveçli bankacı Joaquim Lundholm ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak ünlü mankenin aşkı kısa sürdü.

HER ŞEY YOLUNDA DEMİŞTİ

Önceki gün Ivana Sert ve Hakan Akkaya ile Osmanbey’de bir açılışa katılan Özge Ulusoy, “Düğün ne zaman?” sorularına, “Yok artık daha neler. Arkadaşlar bunları konuşmak için henüz çok erken. Şunu söyleyebilirim sadece; her şey yolunda” yanıtını vermişti.

ozge-ulusoy-yeni-askini-ilan-etti-

SOSYAL MEDYADAN FOTOĞRAFLARINI SİLDİ

Ancak Özge ile Lundholm yollarını ayırdı. Özge Ulusoy dün Instagram hesabından Joaquim Lundholm ile olan fotoğraflarını sildi.

“DOĞRU BİR KARAR ALDIĞIMA İNANIYORUM”

Televizyonda yayınlanan bir magazin programı sunucusuna mesaj atan Özge Ulusoy, “Evet maalesef bitti bu yüzden fotoğraflarını sildim, böyle olması gerekiyordu, doğru bir karar aldığıma inanıyorum” dedi.

İHANET İDDİALARINI YALANLADI

Programda konuşulan ihanet iddialarını da yalanlayan ünlü manken, mesafelerden dolayı ilişkilerini sonlandırdığını söyledi.

Önceki İçerikBergüzar Korel’den sert tepki
Sonraki İçerik“Cildinizi dermatologlara emanet edin”