Pınar Altuğ’dan takipçilerine sert yanıt

Sıla’nın Ahmet Kural’dan dayak yediği iddialarının ardından tepkisini ortaya koyan Pınar Altuğ, takipçilerinin eleştirisine maruz kaldı. Altuğ’un olumsuz yorumlara cevabı ise sert oldu.

Pınar Altuğ'dan takipçilerine sert yanıt

Başarılı oyuncu Pınar Altuğ, Sıla’nın Ahmet Kural’dan dayak yediği iddialarının ardından tepkisini anında ortaya koyan ünlüler arasında. Ancak Altuğ, paylaşımından sonra bazı takipçilerinin tepkisinden kurtulmayı başaramadı.

SAMİMİYETSİZLİKLE SUÇLANDI

Şarkıcı Sıla’nın oyuncu sevgilisi Ahmet Kural’dan dayak yediği iddialarının ardından pek çok oyuncu kadın şiddet gören hemcinslerinin yanında olduklarını gerek paylaşımlarıyla ve gerekse yazdıklarıyla ortaya koydu. Bu isimlerden biri de oyuncu Pınar Altuğ oldu. Yıllar önce kadına şiddetle ilgili olarak katıldığı bir sosyal sorumluluk kampanyasının fotoğrafını paylaşan Altuğ paylaşımının altına yapılan yorumlara ise tepkisini göstermekten geri durmadı. Kendisini samimiyetsizlikle suçlayan takipçilerine Pınar Altuğ’un yanıtı son derece sert oldu.

Pınar Altuğ'dan takipçilerine sert yanıt

“SİZİN YAPTIĞINIZ ELMA AĞACINDAN PATATES BEKLEMEK GİBİ”

İşte Pınar Altuğ’un paylaşımıyla ilgili yapılan yorumlar ve onun cevapları;

“Ben şunu merak ediyorum, filmlerde her pisliği yapın, şiddet korku tecavüz taciz daha sonra da televizyonda, sosyal medyada şiddete tecavüze istismara karşıyız deyin! Sizin yaptığınız elma ağacının altında patates beklemek gibi bir şey… Siz artistler, şarkıcılar, topçular insanlara örnek olmalısınız ama nerede bu kabiliyet…”

Pınar Altuğ: “Siz sanırım benim bugüne kadar içinde olduğum yapımlarla ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilsiniz. Öncelikle elinizdeki İnternet imkanlarını araştırmak amaçlı kullanmanızı, sonrasında etrafa saldırmanızı tavsiye ederim. En azından komik duruma düşmezsiniz”

“Öldürülen kenar mahalledeki kadın kardeşlerimiz için sesiniz hiç çıkmadı! Ne oldu, biriniz iki tokat yeyince ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz”

Pınar Altuğ: “Bu fotoğraf çok uzun zaman önce kadına şiddete karşı çekilmiş bir fotoğraftır, kampanya için… Ama siz nasıl bakmak isterseniz öyle görürsünüz tabii. Ben de size sormak isterim, siz bugüne kadar ne yaptınız?”

Önceki İçerikKübra ve Alihan ilk adımı attı
Sonraki İçerikİfade için adliyeye giden Ahmet Kural soruları yanıtsız bıraktı