Bu yıl da lider: Rest Property

Rest Property kurucusu Nihat Tufan
Rest Property kurucusu Nihat Tufan

Alanya’nın uluslararası gayrimenkul markası Rest Property, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da başarı ödülleri alarak Alanya’yı gururlandırdı.

Rest Property 2020 - 02
Nihat Tufan, 2020 Altın Yıldız Ödül Töreni’nde.

2019’da Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni’nde “Yılın Uluslararası Gayrimenkul Markası” ödülünü alan Rest Property, 2020 yılında da Altın Yıldız Ödülleri’nde “Uluslararası En Başarılı Gayrimenkul Firması” ödülünü ve Rest Property kurucu Nihat Tufan ise Altın Taç Ödül Töreni’nde “Yılın En Başarılı Erkek Girişimcisi” ödülünü alarak marka kalitesini bu yıl da kanıtlamış oldu.

Rusya başta olmak üzere Türkiye dışında da şubeleri bulunan Rest Property’nin kurucusu Nihat Tufan, İstanbul’da yapılan 2020 Altın Yıldız Ödül Töreni’nde yaptığı konuşmada, “Bu ödülü tüm ekip arkadaşlarım adına alıyorum. Bu ödülü kazanabilmemiz için büyük efor sarf eden tüm çalışanlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Bizleri de bu ödüle layık gördükleri için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Rest Property 2020 - 03
Altın Taç Ödül Töreni

2019’da olduğu gibi 2020’de de başarı ödüllerini alarak kalitesini ispatlayan Alanya markası Rest Property, aldığı ödüllerle Alanya’yı bir kez daha gururlandırdı. Yurt dışında da şubeleri bulunan ve yabancı yatırımcıların Türkiye’den gayrimenkul satın almalarını sağlayan Rest Property’nin kurucusu İş Adamı Nihat Tufan, 2021 yılında da Türkiye ve Alanya için en verimli şekilde çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Rest Property 2020 - 04
Rest Property çalışanları bu yılı da ödüllerle kapattılar.
Rest Property 2020 - 05
Rest Property İstanbul Ofisi Direktörü Cansın Albayrak, Rest Property kurucusu Nihat Tufan ve Rest Property Genel Koordinatörü Ali Özpelit.
Rest Property 2020 - 06
Rest Property 2020 - 07
Nihat Tufan, ödülünü çalışanları adına aldığını dile getirdi.

Önceki İçerikG City’s Boutique, Şık Bir Davetle Açıldı
Sonraki İçerikAli Özpelit 2020’yi değerlendirdi