Rolü neden kabul etmediğini açıkladı

Geniş bir izleyici kitlesi bulunan ‘Çocuklar Duymasın' disinde Havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay neden dizide oynamadığını açıkladı. Kızılay, “Başka rollerde kendimi göstermek istedim
Geniş bir izleyici kitlesi bulunan ‘Çocuklar Duymasın' disinde Havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay neden dizide oynamadığını açıkladı. Kızılay, “Başka rollerde kendimi göstermek istedim" dedi.

Geniş bir izleyici kitlesi bulunan  ‘Çocuklar Duymasın’ disinde Havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay neden dizide oynamadığını açıkladı. Kızılay, “Başka rollerde kendimi göstermek istedim” dedi.

Rolü neden kabul etmediğini açıkladı
Furkan Kızılay

Oyuncu Furkan Kızılay, çocukluğundan itibaren rol aldığı ‘Çocuklar Duymasın’dan ayrılmış ve başka bir dizide rol almaya başlamıştı. Kız arkadaşı ile görüntülenen Furkan Kızılay, diziden kendi isteğiyle ayrıldığını söyledi. Furkan Kızılay “Birol Güven ile halen samimi şekilde görüşüyoruz” diye konuştu, Kızılay, “Şu an başka bir dizide rol alıyorum, ‘Havuç’ rolü değil. Başka rolleri de oynayabileceğimi göstermek için diziden ayrılmak istedim” dedi.

Önceki İçerikDidem Soydan “Ben modelim. Benim işim bu!”
Sonraki İçerikAcun Sağıroğlu’nun şarkısını izinsiz kullandı