Sabaş büyümeye devam ediyor

Sabaş konsept mağazası açıldı
Sabaş konsept mağazası açıldı

Alanya’nın önde gelen markalarından olan ve Beko’nun en büyük bayileri arasında yer alan  Sabaş Ticaret, konsept mağazasını açtı.

Şekerhane Mahallesi, Alaiye Caddesi’nde bulunan mağazanın açılışına Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, siyasiler ile çok sayıda davetli katıldı.

Sabaş Konsept Mağazası açılış töreni
Açılış kurdelesini Sadullahoğlu Ailesi ve protokol üyeler birlikte kesti

Açılış öncesi konuşma yapan Sabaş Ticaret ortaklarından Rauf Sadullahoğlu, “Almış olduğumuz nasihatler, önerilerle ailelerimizin, eşlerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın büyük gayretleri ve destekleri sayesinde bugünlere geldik. Biz bir aileyiz sloganıyla ilkemiz olan güven, sadakat ile hep birlikte büyümeye devam ediyoruz. Sabaş ailesi olarak mağazamızın bizim değil, hepimizin olduğunun altını çizerek değerli misafirlerimize hitap etmekten onur, gurur ve mutluluk duyuyorum” dedi.

“Hedefimiz en modern mağazaları kazandırmak”

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu da, “Yeni konsept mağazalarımızda tüketicilerimizi yüksek teknolojiye sahip yenilikçi tasarımlarla buluştururken müşteri deneyimini de zenginleştiriyoruz. Tüketici odaklı ayrıcalıklı uygulamalarımızla donatılan mağazalarımız dijital perakende dönüşümü yolculuğumuzda önemli adımlar teşkil ediyor. Hedefimiz ülkemize dünyanın en modern perakende mağazalarını kazandırmak. Yetkili satıcılarımızı bu konuda destekliyor ve teknolojik anlamda en ileri perakende uygulamalarını hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

Rauf Sadullahoğlu
Rauf Sadullahoğlu, güvenle büyümeye devam ettiklerini söyledi.

“Sadullahoğlu kardeşleri tebrik ediyorum”

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ise “Sadullahoğlu kardeşleri tebrik ediyorum. Alanya’da kurumsallaşmanın en iyi örneğini yerelde kendileri gösterdi. Şimdi zincir mağazalara başladılar. İnşallah nice değişik konseptte mağazalar açarak bunlara Alanya’ya kazandıracaklarına inanıyorum. Bunun yanında Raşit Sadullahoğlu benim de yönetim kurulu üyem. Kendisi sadece Alanya ticaretinde değil, sivil toplum örgütlerinde de elini taşın altında koymasını bilen bir kardeşimiz. Biz her zaman girişimcilerin yanındayız” ifadelerini kullandı.

Sabaş Konsept Mağazası açılış töreni -2

“Her marka ilçeye katılan bir değer”

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu da, “Alanya’ya kazandırdığınız her marka ilçeye katılan bir değerdir. Umarım bunlar artarak devam eder. Ben Sadullahoğlu ailesine başarılar dilerim” dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesimi Sadullahoğlu ailesi ve ptorokol üyeleriyle birlikte gerçekleştirildi. Kurdele kesiminin ardından protokol üyeleri ve davetliler mağazayı hep birlikte gezdi. Renkli görüntülerin kaydedildiği açılış töreninde katılımcılar ikramlar eşliğinde oldukça keyifli bir gün geçirdi.

Fehmi Sadullahoğlu, Ayşe Sadullahoğlu, Rauf Sadullahoğlu
Fehmi Sadullahoğlu, Ayşe Sadullahoğlu, Rauf Sadullahoğlu

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu
Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu

Kerim Sadullahoğlu, Rauf Sadullahoğlu, Raşit Sadullahoğlu
Kerim Sadullahoğlu, Rauf Sadullahoğlu, Raşit Sadullahoğlu

Sabaş Konsept Mağazası açılış töreni -3

Sabaş Konsept Mağazası açılış töreni -

Sabaş Konsept Mağazası açılış töreni -5

Sevim Sadullahoğlu, Öykü Sadullahoğlu, Kerim Sadullahoğlu, Nevil Sadullahoğlu
Sevim Sadullahoğlu, Öykü Sadullahoğlu, Kerim Sadullahoğlu, Nevil Sadullahoğlu

Zehra Sadullahoğlu, Sevim Sadullahoğlu, Ayşe Sadullahoğlu

Sabaş Konsept Mağazası açılış töreni -3

Önceki İçerikYazar ve şairler ödüllerini Alanya’da aldılar
Sonraki İçerikAlanya Trek Tazı Kanyonu’ndaydı