Şahitliği Bakan Çavuşoğlu yaptı

 

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Öğretim Görevlisi Anıl Kara ile Judo Antrenörü Okay Camkıran Kestel Düğün Salonu’nda düzenlenen gecede hayatlarını birleştirdi.

01

Hafide ve Mustafa Bekir Kara çiftinin Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Öğretim Görevlisi olarak görev yapan kızları Anıl Kara ile Elmas ve Merhum İsmail Camkıran çiftinin Judo Antrenörü olan oğulları Okay Camkıran düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Kestel Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da katıldı.

ÖNE ÇIKAN

Nikah merasimleri de aynı akşam gerçekleşen Anıl ve Okay çiftinin şahitliğini Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Doktor Tolgahan Çatlı yaptı. Tören sonrası evlilik cüzdanını geline veren Mevlüt Çavuşoğlu, “Hayatımda hem nişan hem düğün törenine katıldığım ikinci çiftsiniz. İlki kendi nişan ve düğün törenimdi” dedi. Evlilik cüzdanını Anıl Kara’ya veren Bakan Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da tebriklerini iletti. Nikah merasimi sonrası eğlence ile devam eden düğün töreni ilerleyen saatlere kadar sürdü.

02

03

04

05

06

 

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

Önceki İçerikNişan sonrası dostlarla eğlence
Sonraki İçerikManzaralı buluşma