Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı

Usta sanatçı Orhan Gencebay, göğüs ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre,

Usta sanatçı Orhan Gencebay, göğüs ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Orhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre, “Büyük badire atlattık” diyerek eşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Şarkılarıyla ve filmleriyle hafızalarda yer edinen usta sanatçı Orhan Gencebay, hastaneye kaldırıldı. Gencebay’a, göğüs ağrısı nedeniyle kaldırıldığı hastanede stent takıldı.Sevim Emre, sosyal medya hesabı Instagramdan eşinin sağlık durumunun iyi olduğunu anjiyo olarak stent takıldığını duyurdu.

“3 STENT TAKILDI”

Eşinin sağlık durumu hakkında açıklama yapan Sevim Emre, şunları söyledi: “Benim canlarım Orhan Babanız evet hastanede ama şükürler olsun yoğun bakımda değil. İki damara anjiyo yapıldı ve üç stent takıldı sağlık durumu gayet iyi emin ellerde. Telefonlarınıza geç dönüyorum, lütfen kusura bakmayın sevgiler teşekkürler güzel gönüllerinizden öpüyorum.

“BÜYÜK BADİRE ATLATTIK”

Şükürler olsun Rabbime sevenlerine yavrularına ve bana bağışladı anjio esnasında çok büyük bir badire atlattık. Allah doktorlarımızdan razı olsun. Arayan soran tüm gönül dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.”

Önceki İçerikÜnlü sunucu Notre Dame Katedrali yangınında ölümden döndü
Sonraki İçerikBurak Özçivit bebeği için kesenin ağzını açtı