Seda Akgül kazandığı parayla ne yaptığını açıkladı

Sunucu Seda Akgül, kazandığı parayı ne yaptığını anlattı. Sunucu Seda Akgül, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Bir dönem Kısmetse Olur programında sunuculuk yapan Akgül, yarışmadan kazandığı parayla kafe açtığını ancak başarısız olduğunu anlattı.
Seda Akgül

Sunucu Seda Akgül, kazandığı parayı ne yaptığını anlattı.

Sunucu Seda Akgül, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu. Bir dönem Kısmetse Olur programında sunuculuk yapan Akgül, yarışmadan kazandığı parayla kafe açtığını ancak başarısız olduğunu anlattı.

“HEP DİPTEYİM”

Akgül, bir dönem yaşadığı maddi sıkıntıları şu sözlerle anlattı:

“Herkes bizim 12 ay düzenli para aldığımızı zannediyor. Biz varken alıp, çalışmadığımız zaman onu yiyoruz. Ben hiç dibe vurmadım, hep dipteyim. Ben tam Kısmetse Olur’da yükselirken RTÜK devreye girdi. Hanlarım hamamlarım yok ama ailemin durumu çok şükür iyi. Eğitimim iyi, aç da kalmam. Kısmetse Olur’dan kazandığım tüm parayı restorana yatırdım.

“İÇERİDE BİR TEZGAH KURULMUŞ”

Cebimde 700 lira para kalmıştı Kısmetse Olur teklifi geldi. Arabamı satmayı düşünüyordum bir arkadaşım ‘Ya bu iş olmaz ama bir dene’ dedi. Deneme çekimine kot ve plaj gömleğiyle gittim. O kadar ümitsiz gitmiştim. Bir mucize olması gerekiyor demiştim. Oradan kazandığım tüm parayı kafeye yatırdım. Ben varken para kazanıyoruz kasa doluyor. Ben yok 3-5 lira. Meğer içeride bir tezgah kurulmuş. Antikalar döşedim zaten 2’inci dereceden tarihi eser. Kafeye 250 bin rahat gider. Tarihi eser bir yerdi. Yeni işime de parayı yatırdım.”

Önceki İçerikŞeyma’dan Acun Ilıcalı’lı paylaşım
Sonraki İçerikŞahan Gökbakar’dan Anayasa’lı cevap