Selin ve Kerimcan barıştı

selin-ve-kerimcan

Selin ve Kerimcan barıştı. Selin Ciğerci, hastanede tedavi gören Kerimcan’ı ziyaret ederek küslüğün bittiğini Instagram hesabından duyurdu.

selin-ve-kerimcan

Bir süredir yakın arkadaşı ünlü DJ Kerimcan Durmaz’la küs olan Selin Ciğerci, hastanede yatan arkadaşını ziyaret ederek aralarındaki buzları eritti.

KÜSLÜK BİTTİ

Sosyal medya fenomeni ve DJ Selin Ciğerci, bir süredir arası bozuk olan Kerimcan Durmaz’la barıştı. Ciğerci, geçtiğimiz gün apandisit patlamasıyla hastaneye kaldırılan Kerimcan Durmaz’ı ziyaret ederek duygusal bir paylaşım yaptı.

Selin Ciğerci ve Kerimcan Durmaz

“MUTLU GÜNÜM”

Bir süredir Kerimcan’la yediği içtiği ayrı gitmeyen Selin birlikte çekilen fotoğraflarını, “Mutlu günüm. Seni görmeden Bodrum’dan tabi ki ayrılamazdım. Nazar değdi arkadaşıma her şey çok daha iyi olacak çok özlemişim” notuyla paylaştı.

“KERİMCAN’LA ARAMIZ LİMOLİ”

Geçtiğimiz aylarda Kerimcan’la küs olduğu yönündeki iddialar hakkında açıklama yapan Selin Ciğerci, “Kerimcan’la aramız limoli, dargınız sadece. Fotoğraflarımızı Instagram’da duruyor hala. Onunda aynı şekilde. Yarın akşam beni arasa ‘Ne yapıyorsun ablam’ dese yine aynı şekilde ‘iyiyim ablam’ derim konu kapanır.” demişti.

Selin Ciğerci ve Kerimcan Durmaz

Önceki İçerikSerenay acıların kadını olacak
Sonraki İçerikFerhan Şensoy ve Cem Öğet evlendi