Selma Yelken başkan seçildi

ALSİAD İş Kadınları Kurulu

Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği (ALSİAD), İş Kadınları Kurulu çalışmaları kapsamında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Selma Yelken Başkan Seçildi

ALSİAD, iş kadını üyeliği ve kurul oluşturmak üzere bir süre önce çalışmalara başlamıştı. Bu doğrultuda ilk olarak ALSİAD üyesi İş adamlarının eşleri ile görüşerek, iş hayatında aktif rol alan kadınları dernek çatısı altında toplamaya başladı. 13 iş kadınından oluşan ALSİAD İş Kadınları Kurulu geçtiğimiz hafta yaptıkları toplantı ile grup başkanını belirledi. Grup başkanı, üyelerin ortak kararı ile Estetika Spa Center sahibi Selma Yelken seçildi.
ALSİAD İş Kadınları Kurulu grup başkanı seçilen Selma Yelken, kendisini grup başkanı seçen kurul üyelerine teşekkür etti. Yelken, “Yapacağımız iş bir ekip işidir. Hep birlikte birbirimize destek olur ve inanırsak çok güzel projelere imza atacağımızı düşünüyorum. Kadınlar sosyal hayatın içinde daha fazla yer aldıkları için kadınların elinde daha fazla done var. Bu nedenle etkili olabileceğimiz konularda fikir üreterek ALSİAD çatısı altında çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

Önceki İçerikInstagram’da Öne Çıkanlar (447.Hafta)
Sonraki İçerikLR Kocatepe’de buluştu