Sertap yarın sürpriz yapacak

Sertap yarın sürpriz yapacak
Sertap yarın sürpriz yapacak

Sertab Erener, kış aylarında İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da gerçekleştirdiği konser serisini, 31 Temmuz Pazartesi (yarın) akşam gerçekleşecek Harbiye Açıkhava konseri için daha da büyüterek sürprizlerle dolu bir müzikal haline getirdi.

Sertap Erener

Bu yıl 25.sanat yılını kutlayan Sertab Erener, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği ‘Oda Müziği’nden Müzikale’ projesi ile yarın akşam hayranlarıyla buluşuyor. Sertab Erener’in yıllarca dillerden düşmeyen, sevilen şarkılarını seslendireceği konseri 31 Temmuz akşamı Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek. Hayranlarının karşısına çok özel bir şov ile çıkacak olan Erener, Sertab Show ile şarkılarının hikayelerin, sesi ve dansları ile anlatacak.

Özel Kareografi ile müzikal gösteri

Sertab Erener, konserinin ikinci bölümünde şarkılarını bir süredir birlikte çalıştığı Beyhan Murphy’nin kareografi ve sahne yönetimi ile profesyonel dansçılar eşliğinde dinamik bir müzikal gösteri ile seslendirecek.

Sertap Erener - 2

Harbiye’ye özel kostümler

31 Temmuzda gerçekleştireceği Harbiye konseri için Belma Özdemir’e özel kostümler hazırlatan Sertab Erener, hayranlarına unutulmaz bir yaz akşamı yaşatacak.

Önceki İçerikSıla ikinci maratona başlıyor
Sonraki İçerikSibel Can’dan yaz esintisi