Operasyon geçiren Sevcan Orhan’ın abisinden duygusal paylaşım

Akciğerinden operasyon geçirdiği için hayranlarını üzüntüye boğan sevilen şarkıcı Sevcan Orhan'ın ağabeyinden duygusal bir paylaşım geldi. Cihan Orhan,
Sevcan Orhan

Akciğerinden operasyon geçirdiği için hayranlarını üzüntüye boğan sevilen şarkıcı Sevcan Orhan’ın ağabeyinden duygusal bir paylaşım geldi. Cihan Orhan, “Abin kurban olur sana kuzum” notunu düştü.

Türk Halk Müziğinin sevilen ünlü sesi Sevcan Orhan’ın, yoğun bakımda olduğu açıklanmıştı.Sevcan Orhan, özel bir hastanede ‘Videotorakoskopi’ operasyonu geçirdi. Türk Halk Müziğinin sevilen ünlü sesi Sevcan Orhan’ın, yoğun bakımda olduğu dün açıklanmıştı. Sevcan Orhan, özel bir hastanede akciğerinden operasyon geçirdi. Kansere yakalanmış olabileceği konuşulan ünlü şarkıcı, hayranlarını korkuttu.

“AĞABEYİN SANA KURBAN OLUR”

Sevcan Orhan’ın kendisi gibi sanatçı ağabeyi Cihan Orhan ise kardeşi Sevcan Orhan’la ilgili Instagram hesabından herkesi duygulandıracak bir paylaşım yaptı. Orhan kardeşiyle birlikte çekildikleri çocukluk fotoğrafını paylaşıp altına “Dünyada ki en güzel tbt! Abin kurban olur sana kuzum” notunu yazdı.

Sevcan Orhan’ın sağlık durumuyla ilgili menajeri Harun Belenkoğulları’ndan yazlı bir açıklama geldi. Sağlık durumu iyiye giden Orhan, bu açıklamayı sosyal medya hesabından paylaşarak sevenlerinin yüreğine su serpti.

Önceki İçerik93 kilo verip bikinili paylaşım yaptı
Sonraki İçerikOnur Büyüktopçu’dan Yeşim Gül’e destek