Sevgi Evleri’ne özel gece

Meltem Çocuk Yuvası

Alanya’da 25 yıldır hizmet veren Meltem Çocuk Yuvası, devlet korumasındaki çocuklar için özel bir gece düzenledi. Kargıcak Lumos Otel’de gerçekleşen yemekli gecenin tüm geliri ise Alanya İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne bağışlandı.

Cihan Aydoğan Zamanoğlu ve Cevdet Zamanoğlu

Korunmaya muhtaç çocukların kaldığı Sevgi Evleri’nde bakımı sağlanan çocukların ihtiyaçlarını karşılamada kullanılacak bağışı teslim alan Merkez Müdürü Ahmet Çelik, “Meltem Yuva sahibi Naciye Hanım’a böyle bir etkinlik düzenlediği için, velilerine ise bu geceye katkı verdikleri için çok teşekkür ederim” dedi.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun’la birlikte bağış zarfını Müdür Çelik’e teslim eden Meltem Çocuk Yuvası sahibi Naciye Alagöz, “Projemizi velilerimize söylediğimizde herkesten büyük destek gördük. Velilerimiz bilet alarak ve bağış yaparak destek verdiler. Duyarlı velilerime ve destek veren herkese teşekkür ederim. Sevgi Evlerindeki çocuklarımıza her zaman destek vermeye hazırız” dedi.

Meltem Çocuk Yuvası öğretmenleri ALBÜM’e birlikte poz verdiler.

Lumos Otey’de yapılan gecede Alanya’nın sevilen sanatçısı Ranya Çağlar, şarkıları ile kendisini dinleyenlere keyifli bir gece yaşattı.

Uğur Uğurlu, Ülfet Uğurlu, Güzide Cezirioğlu, Emrah Cezirioğlu
Fahri Gürses ve Ayşe Gürses
Önceki İçerikDemiratlılar Cilvarda’da buluştu
Sonraki İçerik2019’un En İyisi: Rest Property