Aşk yok dedi ama Sıla’nın evine yerleşti

Sanatçı Sıla Gençoğlu ile arabada sarmaş dolaş görüntülenen MasterChef yarışmasının jüri üyesi Hazer Amani, Silivri'de eşinden boşanarak Sıla'nın evine yerleşti.
Hazer Amani

Sanatçı Sıla Gençoğlu ile arabada sarmaş dolaş görüntülenen MasterChef yarışmasının jüri üyesi Hazer Amani, Silivri’de eşinden boşanarak Sıla’nın evine yerleşti.

Bir dönem TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef jürisi Hazer Amani ile Sıla Gençoğlu, ocak ayında bir arabanın içinde sarmaş dolaş görüntülendi.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının sunucuları gündemi sarsacak bir iddia ortaya attı. Sunucular, Sıla

Gençoğlu ile görüntülenen Hazer Amani’nin eşinden boşanarak Sıla’nın evine yerleştiği iddia etti.Sayfa programında yer alan habere göre, çıkan görüntülerin ardından “Aramızda aşk yok iş konuştuk” diyen Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu aşk yaşamaya başladı. Eşinden tek celsede boşanan Amani, Sıla’nın evine yerleşti.

SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

30 Ekim’de Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü iddialarıyla şikayetçi olan Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz ocak ayında TV 8 ekranlarında bir dönem yayınlanan MasterChef programının sunucusu Hazer Amani ile sarmaş dolaş görüntülendi. Evli olan Hazer Amani, Sıla hakkındaki aşk iddialarını yalanladı.

“AŞK İDDİALARININ ALAKASI YOK”Konu hakkında açıklama yapan Hazer Amani, “Fotoğrafı yeni gördüm. Aşk iddialarının alakası yok. Bir proje hakkında destek almak için bir araya geldik. Yakında proje haberleri çıkacak ve öğreneceksiniz. Sıla beni Bomonti’ye bıraktı. Onun evine gitmedik” dedi.

Önceki İçerikAltın Palmiye ödülleri sahiplerini buldu
Sonraki İçerikBoşanma haberlerine son noktayı koydu