Sıla ikinci maratona başlıyor

Sıla ikinci maratona başlıyor
Sıla ikinci maratona başlıyor

Sıla’nın 5 günlük Harbiye konser serisi sona erdi. 5 gün üst üste sahne alan sanatçı, şimdi de Ege’de 5 günlük yeni bir konser maratonuna başlıyor.

Sıla ikinci maratona başlıyor

5 gün boyunca Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşan Sıla, Açıkhava’yı dolduran seyircilere beşinci gününde de muhteşem bir final gecesi yaşattı. Sahnede 3 saatten fazla kalan Sıla, Harbiye Açıkhava’ da gerçekleştirmiş olduğu final konserinde yine aşk şarkıları ile büyüledi.

Sıla ikinci maratona başlıyor -2

Harbiye’ de gerçekleştirdiği konser maratonunun ilk gününde olduğu gibi Mabel Matiz ile yeni şarkısı Muhbir’ i seslendiren Sıla, Açıkhava maratonunun son gününde de yine Mabel Matiz ile bir araya gelerek yeni şarkısını seslendirdi. Şarkının finalinde Mabel Matiz’in yanığına teşekkür öpücüğü konduran Sıla, sanatçı arkadaşına “Yanağında rujumun izi kalmış, çok yakıştı ama” diyerek takıldı. Seyircinin yoğun isteği üzerine ‘Muhbir’i bir kez daha seslendiren ikiliye bu kez Harbiye’yi dolduran binlerce kişi de eşlik etti.

Sıla ikinci maratona başlıyor -3

Alkışların susmadığı ve seyircilerin hemen her şarkıda başarılı sanatçıya vokal yaptığı Harbiye’deki final gecesinde Sıla, seyirciden gelen “Bir daha” ısrarlarına karşılıksız kalmadı.

Sıla ikinci maratona başlıyor -5

Uzun yıllar sonra ilk kez beş gece üst üste Harbiye’de sahne performansı sergileyen ilk sanatçı olma ünvanını da kazanan Sıla, konser sonrası ekibi ile birlikte kulisinde kutlama yaptı.

Harbiye’deki beş günlük konser serisinin her gününde Açıkhava Sahnesi’ni tıklım tıklım dolduran Sıla’ nın, Harbiye’ den sonraki durağı Ege olacak. Başarılı şarkıcı sırasıyla, Ayvalık, Altınoluk, Çeşme, Bodrum ve Marmaris’te hayranları ile buluşacak.

Sıla ikinci maratona başlıyor -6

Sıla ikinci maratona başlıyor -4

1 Ağustos Salı – Ayvalık Amfi Tiyatro
2 Ağustos Perşembe – Altınoluk Amfi Tiyatro
4 Ağustos Cuma – Çeşme Amfi Tiyatro
5 Ağustos Cumartesi – Bodrum Antik Tiyatro
6 Ağustos Pazar -Marmaris Amfi Tiyatro

Önceki İçerikAntalya Film Festivali’nin jüri başkanı belli oldu
Sonraki İçerikSertap yarın sürpriz yapacak