Sıla’dan büyüleyici konser

Pop müziğinin sevilen sanatçılarından Sıla, kariyerinin 10. yılına özel düzenlediği ‘ON’dan Kalan’ konser serisinin 3. haftasında TİM Show Center’da hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Sıla 'ON’dan Kalan' -5
Sıla

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un destek verdiği konser serisiyle Sıla kariyerinin 10. yılını kutlamaya devam ediyor. 23 Ekim’de ‘ON’dan Kalan’ konserlerinin ilkiyle sanat hayatının 10. yılını kutlamaya başlayan Sıla, deyim yerindeyse pazartesi gecelerinin vazgeçilmezi oldu. TİM Show Center’da sahneye çıkan Sıla, serinin üçüncü konserinde de sevilen şarkılarını seslendirerek hayranlarına tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti.

Sıla 'ON’dan Kalan' -4

Konserinde ilk şarkısıyla hayranlarını selamlayan güzel şarkıcı, “Konsere ‘ON’dan Kalan’ şarkılarla 10. yılımıza özel bir konsept olarak oluşturduk. 6 bölümden oluşuyor konserimiz. Bence herhangi bir bölümünde özel hayatınıza dair kendinizi yakalayacaksınız. Konseptimizde bekâr şarkılar, akabinde platonik şarkılar, kavuştular şarkıları, daraldılar, ayrıldılar ve partili goy goy şarkılar var” dedi. Güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Sıla, sahneye Zuhair Murad ve Dsquared imzalı iki farklı kıyafetle çıktı. Konserin ilerleyen saatlerinde konuk olan Ceylan Ertem’i sahnesine davet eden Sıla, ‘Esmer’ şarkısını Ertem ile birlikte söyledi.

Şarkı aralarında seyircilerle esprili diyaloglarda kuran başarılı sanatçı, altı farklı konseptte gerçekleştirilen konserin ‘Kavuştular’ bölümünde herkesi gülmekten kırdı geçirdi. ‘Kavuştular’ bölümünde yalnızca bir şarkı seslendireceğinin altını çizen Sıla, ‘’Anlıyoruz ki mutluluk yazılan değil, yaşanan bir şey. İnsan mutlu zamanlarında sadece eğlenmek istiyor. Mutlu olmak istiyor. Sevişmek istiyor’’ şeklinde konuştu. Seyircilerin kahkahalarına, ‘’Ne var yani. Ayıp mı? Siz yapmıyor musunuz sanki?’’ sözleri ile yanıt veren başarılı sanatçı salonda büyük bir alkış tufanı kopardı.

Minik Serçe’ye selam gönderdi

‘ON’dan Kalan’ konser serisinin tahmin ettiklerinden uzun sürebileceğinin belirten Sıla, ‘Ayrıldılar’ bölümünde ise Sezen Aksu’nun ‘Geçer’ isimli şarkısını seslendirdi. Şarkının sonunda Minik Serçe’ye selam göndermeyi de ihmal etmeyen başarılı sanatçı, “Onu çok öpüyoruz. Malumunuz her ayrılanın bir Sezen şarkısı vardır” ifadelerini kullandı.

Ceylan Ertem, Sıla
Ceylan Ertem, Sıla

Ceylan Ertem, Sıla

Ceylan Ertem
Ceylan Ertem

Sıla 'ON’dan Kalan' -3

Sıla 'ON’dan Kalan'