Sirius etkili Yeni Ay haftası !

1 Temmuz – 7 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Yeni bir aya başlarken Yengeç burcunda Yeni Ay etkileri hafta boyunca bizlerle olacak. Ancak bu sefer çok özel etkilerle..

Cumartesi günü 14 derece Yengeç burcunda saat 01:57’de gerçekleşecek Yeni Ay, Sirius’la kavuşuyor.

Her yıl 5-6-7 Temmuz’da (5 Temmuz sabaha karşı etkiler zirvede olacak)
Güneş- Sirius kavuşumu gerçekleşiyor. Ancak bu etki bu yıl nadir görülecek şekilde Ay’la da kavuşacak.

Bu kavuşuma eski medeniyetlerden bu yana özel bir anlam verilmiş, kadersel olarak görülmüştür. Örneğin; Mısırlılar “parlak, yakan” olarak adlandırdıkları bu yıldızın kavuşumunun gerçekleştiği günü takvim yılı başlangıcı olarak almışlardır.

Sirius “Ruhsal Güneşimiz” olarak bilinir.
Bu kavuşumun gerçekleştiği zamanlar bereket, güç, mutluluk günleri olarak bilinir. Kişisel doğum haritalarında Güneş, Ay, Asc etkisi özeldir.

Bu günleri nasıl değerlendirebiliriz?

Dua edelim, niyetlerimizi yazalım. İhtiyacı olanlara, sokak canlarına elimizden geldiğince yardımcı olalım. Bütünün yararına işler yapalım.
Manevi anlamda bize iyi gelene yönelelim. İçimize dönelim. Meditasyon, ruhsal çalışmalar için harika günler..
Beklediğimiz, harekete geçmekte kararsız kaldığımız işler, konular varsa adım atalım.

İyi haftalar diliyorum..

Öngörüler öncelikli olarak Yükselen burca göre yapılır.

Özel bir Yeni Ay’a ilerlerken bakalım bu hafta bizleri hangi gelişmeler bekliyor?

Koç ve Yükselen Koç’lar
Odağınız ev ve aile konularında görünüyor. Belki bir taşınma, ev içinde değişimler ya da evlilik kararı… Bir yandan da aile içinde sizi yoran durumlar söz konusu ise, yeni kararlar alabilir, adım atabilirsiniz. İş hayatına ve maddi konulara dair beklediğiniz haberleri ayın ikinci yarısı alabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa’lar
İletişimin hızlandığı, zihninizin aktif olduğu bir hafta sizleri bekliyor. Bazı projeler, işbirlikleri, sözleşme konuları ile ilgili yeni düzenlemeler, kararlar söz konusu olabilir. Kardeş ve yakın çevrenizle daha çok bir araya gelebilirsiniz. Eğitim başlangıçları, seyahatler artabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler
Gündeminiz maddi konularda, kararlarda görünüyor. İş hayatınızda sizi öne çıkaracak fikirlerinizi paylaşabilir, maaş artışı taleplerinizi dile getirmek isteyebilirsiniz.
Terfi alabilirsiniz. Jüpiter burcunuzdayken yeniliğe açık olursanız kazançlarınız artacaktır. Değerinizin farkında olun.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler
Yeni Ay burcunuzda, bu demek ki sizin için önemli bir hafta. Belki ilişkiler, evlilik, belki işbirlikleri-ortaklıklar, hayatınızın her alanında yepyeni kararlar alabilirsiniz.
Ruhsal olarak sizi engelleyen bakış açılarınızı dönüştürmek isteyebilirsiniz. Desteklendiğinizi bilerek yeni adımlar atın.

Aslan ve Yükselen Aslan’lar
Ruhsal alanınızda gerçekleşen Yeni Ay ile farkındalığınız yükseliyor. Bu dönem şartları kontrol etme değil, akışına bırakma zamanı. Rüyalarınız, sezgileriniz artabilir. Manevi anlamda sizi iyi gelene yönelmek, meditasyon, ruhsal çalışmalar, terapiler -geçmişi geride bırakmak- için uygun bir hafta.

Başak ve Yükselen Başak’lar
Arkadaş ve gruplardan güzel destekler alabileceğiniz ve ideallerinize adım atabileceğiniz bir haftadasınız. Yeni arkadaşlar hayatınıza girebilir, ya da bazılarıyla yollarınız ayrılabilir. Yeni gruplar gelirlerinizi arttırmanıza yardımcı olabilir.
İşten gelen kazançlarınız artabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi’ler
Sizler için kariyer alanınızda yeni fırsatlar, kararlar haftası.. İş hayatında sorun yaşadığınız konularda destek alabilirsiniz. Bazı Terazi burçları, terfi, öne çıkma fırsatı yakalayabilirler. İşbirlikleri, ortaklıklarında daha çok sorumluluk almak durumunda kalabilirler.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler
Yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, yayıncılık, sosyal medya alanlarında iş yapan bir Akrep burcuysanız yeni kararlar aşamasında olabilirsiniz. Bakış açınızı değiştirmek sizlere kazandıracaktır. Hukuksal bir süreciniz varsa yeni haberler alabilirsiniz. Uzak yerlere seyahat planları yapabilirsiniz.

Yay’lar ve Yükselen Yay’lar
Sizler için ortak kaynaklar, maddi anlamda beklentileriniz için yeni adımlar attığınız bir hafta. Belki kredi, belki miras, ya da bir işbirliğinden gelir elde edebilirsiniz. Borç- alacak dengesine önem verin. Yatırımlardan kazançlarınız artabilir. Spiritüel çalışmalar için uygun bir dönem.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar
Karşıt burcunuzdaki Dolunay sizler için de hayli önemli görünüyor. İşbirliği, ortaklık yaptığınız kişilerden güzel destekler alabilir, bu anlamda yeni kararlar alabilirsiniz. İlerlemek istediğiniz konularda bakış açınızı değiştirin. Bazı Oğlak’lar ise, yeni bir ilişki başlangıcı, evlilik kararı söz konusu olabilir.

Kova ve Yükselen Kova’lar
Sizler için çalışma hayatı, iş düzenine dair kararlar söz konusu olabilir. İş arayanlar yeni fırsatlarla karşılaşabilirler. Yeni bir projeye dahil olabilirsiniz. Hayatınızla ilgili yeni rutinler belirlemek, sağlığınıza dair kararlar almak, spora başlamak, yeni bir beslenme düzenine geçmek için güzel bir Yeni Ay.

Balık ve Yükselen Balık’lar
Yeni bir aşk başlayabilir, aşk hayatınızda sizi mutlu eden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatın keyiflerine yönelmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızın hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Yaratıcılığınız artıyor, daha görünür olabilirsiniz. Yatırım fırsatları, gelirleri ile sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz

Önceki İçerikHem dinlendiler hem de istişare ettiler
Sonraki İçerikJandarma deniz kaplumbağaları için harekete geçti