“Siz rahat edin, biz taşırız”

Bizim Transfer Satış ve Pazarlama Müdürü Mümin Gülümser

2002 yılında Türk-Norveç ortaklığı ile Flybussen çatısı altında oluşan ve 2016 yılı itibariyle yerli yolculara yönelik “Bizim Transfer” adı altında yenilenen transfer firması, güvenli ulaşımın adresi olmaya devam ediyor.

Bizim Transfer Tanıtım Haberi
Bizim Transfer Satış Pazarlama Müdürü Mümin Gülümser

Havalimanı, kongre ve VIP transfer yapan ‘Bizim Transfer’ firması, güvenliği ön plana koyarak, kaliteyi kısa yoldan müşterilerine ulaştırmayı hedefliyor. Asıl amaçlarının güvenliği ve kaliteyi kısa yoldan ulaştırmak olduğunu belirten Bizim Transfer Satış Pazarlama Müdürü Mümin Gülümser, ” Bizim sektörümüzde güvenlik, kalite ve her şeyden önce zaman önemli bir faktördür. İş hayatında zaman kaybettiğiniz her an para da kaybedersiniz. Biz ‘Bizimtransfer’ şirketi olarak müşterilerimizin zaman kaybetmesini önlüyoruz. Ulaşmak istedikleri yere en kısa sürede, güvenliklerini tehdit edecek unsurları ortadan kaldırarak ulaşmalarını sağlıyoruz. Bu konuda iş adamlarına yönelik hedeflediğimiz çalışmalar da mevcut” dedi. Özel yapım araçlarla transfer yaptıklarını belirten Mümin Gülümser, ” 13+1 olmak üzere araçlarımız 14 kişiliktir. Araçlarımızın içinde Wifi, araç içi şarj noktaları, 3 nokta emniyet kemeri, koltuk sigortası ve buzdolabı mevcuttur” dedi.

Bizim Transfer Tanıtım Haberi2

‘Bizim Transfer’ şoförlerinin özel bir eğitimden geçtiklerini belirten Gülümser, ” Şoförlerimiz Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi öğretim görevlileri tarafından özel bir eğitime giriyor. Eğitimlerimiz 2 aylık bir süreden oluşuyor. Şoförlerimiz güvenli sürüş, ileri sürüş teknikleri, öfke kontrolü ve etkili iletişim yöntemleri konularında eğitim görüyor” dedi.

Bizim Transfer Tanıtım Haberi3

Kuruldukları günden itibaren ALTSO ve Alaaddin Keykubat Üniversitesi’nin kendilerine destek verdiğini belirten Gülümser, ” ALTSO ve ALKÜ gibi prestiji yüksek kuruluşların ‘Bizim Transferi’ tercih ettikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Bizim Transfer Tanıtım Haberi4

Bizim Transfer Tanıtım Haberi

Önceki İçerikBeşiktaşlılar kahvaltıda buluştu
Sonraki İçerikLR Alanya ekibi karaoke gecesinde toplandı