Sonsuz mutluluğa ilk adım

Kestel Düğün Salonu Burcu Karagül ve Halit Aydoğan'ın evlilik yolunda ki ilk adımları olan nişan merasimlerine ev sahipliği yaptı. Çiftin nişan yüzüklerini aile büyükleri takarken, kurdeleyi Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel kesti.

Kestel Düğün Salonu Burcu Karagül ve Halit Aydoğan’ın evlilik yolunda ki ilk adımları olan nişan merasimlerine ev sahipliği yaptı. Çiftin nişan yüzüklerini aile büyükleri takarken, kurdeleyi Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel kesti.

Halit-Aydoğan,-Burcu-Karagül-giriş

İyi Parti Milletvekili adayı olan Meryem Aydoğan’ın kardeşi Halit Aydoğan ve Burcu Karagül, evlilik yolunda ki ilk adımı çok sayıda davetlinin katıldığı tören ile attı. Ayşe ve merhum Erol Karagül’ün kızları Burcu ile Fatma ve Şükrü Aydoğan’ın oğulları Halit Aydoğan, Kestel Düğün Salonu’nda gerçekleşen nişan merasimine davetlilerin alkışları eşliğinde girdi.

Sonsuz mutluluğa ilk adım

Burcu ve Halit çiftinin nişan merasimlerine Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İyi Parti Alanya Belediye Başkan adayı Abdullah Sönmez, Demokrat Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır ve çok sayıda davetli katıldı. Burcu ve Halit çiftinin dansları ile başlayan nişan merasiminde çiftin tüzüklerini aile büyükler takarken, nişan kurdelesini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel kesti.

Burcu-Karagül-ve-Halit-Aydoğan,-Adem-Murat-Yücel
Abdullah-Sönmez,-Halit-Aydoğan,-Burcu-Karagül-Yücel-Apaydın,-Meryem-Aydoğan
Meryem-Aydoğan,-Alaattin-Çakır
Sonsuz mutluluğa ilk adım
Güzem-Türel,-Burcu-Karagül
DSC_8188
Burcu-Karagül,-Halit-Aydoğan,-Orhan-Öztürk
Burak-ve-Kerime-Kaçmar
Sonsuz mutluluğa ilk adım
Önceki İçerikKenan Doğulu’dan bir ilk
Sonraki İçerikMinik Mete’ye özel yaş günü partisi