Cimrin tanıtım elçisi gibi çalışıyor

İtalyan top model Marco Castelli, model Ekaterina Feoktistova
İtalyan top model Marco Castelli, model Ekaterina Feoktistova

ALTAV Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Cimrin’in Alanya’ya davet ettiği 2 model ilçede çektikleri fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaştı. Paylaşılan her fotoğraf 10 binin üzerinde beğeni aldı.

Şükrü Cimrin tanıtım elçisi gibi çalışıyor -8
Ekaterina Feoktistova, Marco Castelli

Alanya Turizm ve Tanıtma Vakfı (ALTAV) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya Belediyesi’nin AK Parti’li Belediye Meclisi üyesi Şükrü Cimrin, İtalyan top model Marco Castelli ile model Ekaterina Feoktistova’yı ilçede ağırladı.

Cimrin’in daveti üzerine Alanya’ya gelen Castelli ile Feoktistova bir hafta boyunca hem tatil yaptı hem de eğlendi. Castelli ve Feoktistova, Cimrin’in isteğini kırmayarak Alanya’nın tanıtımı için her gün sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundular.

Şükrü Cimrin tanıtım elçisi gibi çalışıyor -7

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Cimrin, şu ifadelere yer verdi:
“Geçen hafta onca koşuşturmanın arasında çok değerli iki misafirimizi ağırladık. İtalyan top model, yapımcı ve tasarımcı Marco Castelli ile yine kendisi gibi uluslararası bir model olan kız arkadaşı Rus asıllı Ekaterina Feoktistova. Marco aynı zamanda Ovvo Optics ve Lavazza gibi birkaç markanın tanıtım elçisi. Davetim üzerine Alanya’ya gelen ve bir hafta tatil yapan Marco ve Ekaterina bir hafta boyunca hem dinlendiler hem de Alanya’nın güzelliklerini yaşadılar. Akdenizli olmamızdan mı mı bilemiyorum kısa sürede kaynaştık ve birlikte epey zaman geçirdik. Ayrıca isteğimizi kırmadı ve Alanya’nın tanıtımı için her gün sosyal medya hesaplarından hikayeler ve resimler paylaştı. Bu iki profesyonel mankeni bulmuşken Tophane, Tersane ve Kleopatra Plajı’nda çekimler yaptık. Bu resimleri düzenli olarak kendi sosyal hesaplarında paylaşmaya devam ediyorlar. Ayrıca bizler de Alanya tanıtımında kullanabileceğiz.

Şükrü Cimrin tanıtım elçisi gibi çalışıyor -6

“Her paylaşım en az 10 bin beğeni alıyor”

Her paylaşımları en az 10.000 beğeni alıyor. İlginç olan ise takipçi kitlesinin çoğu Alanya ismini ilk kez duymuş. Bir hafta boyunca tüm bu gelişmeleri ve geri dönüşleri tartıştık ve analiz ettik. Geleceğe dair bazı tespitler yaptık. New York ve Milano arasında mekik dokuyan Marco’nun genç yaşta edindiği onca tecrübeden bana aktardıklarıyla bildiğimi sandığım bazı konulara bakış açım tamamen değişti. Ayrıca Marco ve Ekaterina seviyesindeki yabancı misafirlerin Alanya’da memnun olup olamayacaklarını görmek açısından da önemli bir deneyim oldu. Bununla ilgili izlenim ve fikirleri ayrı bir yazıda yazmak istiyorum. Çok pozitif şeylerin yanında bu işin içinden nasıl çıkarız dedirten noktalar da var.”

Şükrü Cimrin tanıtım elçisi gibi çalışıyor -5

Şükrü Cimrin tanıtım elçisi gibi çalışıyor -4
Marco Castelli, Şükrü Cimrin, Ekaterina Feoktistova

Şükrü Cimrin tanıtım elçisi gibi çalışıyor -3

Şükrü Cimrin tanıtım elçisi gibi çalışıyor -2

Şükrü Cimrin tanıtım elçisi gibi çalışıyor

Önceki İçerikAzerbaycan morali
Sonraki İçerikInstagram’da Öne Çıkanlar (503. Hafta)