Sunay Akın Grand Harman’daydı

Sunay Akın Grand Harman'daydı
Sunay Akın Grand Harman'daydı

Ünlü şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu Sunay Akın Alanya’da lezzet durağı Grand Harman Fırın ve Pastane’de kahvaltı yaptı.

sunayakınalanya1

Kahvaltıda Akın’a Organizatör Çetin Çevik’in yanı sıra Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü ve AGC Genel Sekreteri Necati Şatana da eşlik etti.
Son 3 ayda ikinci kez Alanya’da hayranları ile buluşan Akın, Grand Harman Fırın ve Pastane’de kendisi için özel hazırlanan kahvaltının yanı sıra memleketi olan Trabzon’a ait ‘Kuymak’ sürprizi ile karşılaştı. Hayranlarıyla sık sık hatıra fotoğrafı da çektiren Akın, Alanya’yı çok sevdiğini ve burada gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Sunay Akın
Sunay Akın

Grand Harman’ın ürünlerini de çok beğendiğini belirten Akın, “Harman’ın ürünlerini çok başarılı buldum. Özellikle memleketim olan Trabzon’un meşhur tam buğday ve ekşi mayalı ekmeğinden de aldım. Bu ekmeği burada bulmak benim için güzel oldu. İşletme sahibi Ahmet Fidancı’ya ve yeğeni Nihat Saraç’a bana gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bundan sonra Alanya’daki adresim Grand Harman olacak” dedi.

Sunay Akın Grand Harman’daydı

Önceki İçerik“Alanya’da güneşli hava katarakt sayısını arttırıyor”
Sonraki İçerikÜnlü şarkıcı kahvaltısını Kurşunlu’da yaptı