Süperstar’dan harika çocuğa ikinci davet

Süperstar Ajda Pekkan ile  yaptığı  düet çok konuşulan pop müziğin harika çocuğu Cem Yenel tekrar Ajda Pekkan’ın sahnesine konuk oldu.

Ajda Pekkan’la Cem Yenel, Vadiistanbul konserlerinde “Uykusuz Her Gece“ şarkısını birlikte seslendirmişti. Bir çok ünlü ismin sosyal medya paylaşımlarından sonra ‘Kim bu Çocuk ‘ diye merak uyandıran 22 yaşındaki Cem Yenel Ajda Pekkan’ın davetiyle ünlü sanatçının  “İzmir Açık Hava” konserine konuk oldu. Süperstar, Cem Yenel’i sahneye; Benim sahnelerimden ne çok  yorumcular geldi, ne de güzel bir tesadüf ben onlara bir şekilde  eşlik etmişim, onlar zaman içinde çok değerli sanatçılar oldu. Bu özel ve değerli yorumcuların içinde  hepinizde değer verdiği yeni nesil sanatçılardan sevgili Murat Boz, Ziynet Salı, benim jenerasyonumdan sevgili Mazhar Fuat Özkan, sevgili Halit Ergenç vardı. Şimdi  ise yeni bir  isimle  sizleri  tanıştırmak istiyorum.

İlerde inşallah önü açık olacak diye düşünüyorum. En büyük jüri sizlersiniz, sizlerin takdirine bırakıyorum. İşte pop müziğin yeni harika çocuğu Cem Yenel sözleriyle sahneye davet etti. Cem Yenel ise sahnede Süperstar için; bu özel, kimseye benzemeyen enerjinize, sahiplenici tavrınıza ve ustalığınıza herkes kadar benimde hayran olma ve aşık olma  hakkım olduğunu düşünüyorum ve ustalığınız ve desteğinizin önünde saygı ile eğiliyorum dedi. Cem Yenel önce “Aşk Bu Biter Mi” şarkısını okurken Ajda Pekkan ile 2’nci kez “Uykusuz Her Gece “ şarkısını  sahnede birlikte okudular.

Önceki İçerikKalabalık düğün
Sonraki İçerikEğlenceli düğün