Talat Bulut, Robert Downey Jr. kozlarını paylaştı

Oyuncu Talat Bulut, dünyaca ünlü yıldız Robert Downey Jr. ile hemen hemen aynı dansı yapınca sosyal medyada gündem oldu. Talat Bulut'un paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı.

Oyuncu Talat Bulut, dünyaca ünlü yıldız Robert Downey Jr. ile hemen hemen aynı dansı yapınca sosyal medyada gündem oldu. Talat Bulut’un paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı.

Dünyaca ünlü yıldız Robert Downey Jr, Talat Bulut‘un dansından ilham aldı. Yasak Elma’nın başrol oyuncusu Talat Bulut o videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut, yaptığı dansla dünyaca ünlü yıldız Robert Downey Jr’a ilham oldu. Bulut, geçen ay yaptığı dansın hemen hemen aynısını yapan ve sosyal medya hesabından paylaşan dünyaca ünlü oyuncunun gönderisini sayfasına taşıdı.

Bulut, Robert Downey Jr’ın dansıyla kendi dansını karşılaştırarak “ABD’de büyük bir salgın başladı. Talat Bulut’un dansını ünlü aktör Robert Downey Jr paylaştı” notunu paylaştı. Bulut’un göndersine yorum ve beğeni yağdı.

Önceki İçerikHaluk Levent : Para almayacağız
Sonraki İçerikÇiftlik Gurme üçüncü şubesini açtı