Tamamen yerli ve güvenilir ürünler

Tamamen yerli ve güvenilir ürünler
Tamamen yerli ve güvenilir ürünler

 

Alanya Çevreyolu üzeri Koçtaş yanında hizmet veren Yıldırım Home Garden’ın işletme sahibi Bedirhan Bayazıt ile bahçe mobilyaları ve aksesuarları hakkında samimi bir söyleşi yaptık. Mağazada sunulan ürünlerin tamamen yerli üretim olduğuna değinen Bayazıt, ürün fiyatlarının ithal ürünlere göre daha uygun ve daha kaliteli olduğuna vurgu yaptı.

 

Bedirhan Bayazıt
Bedirhan Bayazıt

BÜYÜK BİR AİLE ŞİRKETİYİZ

Yıldırım Home Garden’ın Yıldırım Grup bünyesinde hizmet verdiğini aktaran Bedirhan Bayazıt, “Asıl işimiz olan inşaat sektöründe Yıldırım İnşaat olarak 30 yıldır Alanya’da faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz Ankara kökenli bir firma. Ankara’da inşaat, tarım, telekomünikasyon ve otelcilikle turizm sektöründe de faaliyet gösteriyoruz. Kısacası büyük bir aile şirketiyiz. Yıldırım Home Garden olarak bir yıldır Alanya’da faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca inşaat projelerimiz devam edecek” dedi.
Tamamen yerli ve güvenilir ürünler

DIŞ MEKAN İÇİN HER ŞEY YILDIRIM HOME GARDEN’DA

Faaliyet alanı hakkında bilgiler veren Bayazıt, “Tamamen dış mekan mobilyaları, aksesuarları, havuz mobilyaları, kafe-restoran proje uygulamaları, mimari projeler için dış mekan mobilyaları, restoranlar için bambu ve salıncak modellerinden oluşan keyif ürünlerini perakende ve toptan olarak sunuyoruz. Klasik dış mekan anlayışını biz biraz daha farklı hale getirmeye çalıştık” diye konuştu.

Tamamen yerli ve güvenilir ürünler

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ MARKALARININ ÜRÜNLERİNİ SUNUYORUZ

Ürünler hakkında bilgiler veren Bedirhan Bayazıt, “Türkiye’nin ilk yerli rattan mobilyalarını üreten ve Kayseri’de faaliyet gösteren Fleksy ile çalışıyoruz. Antep’te faaliyet gösteren Rainbow markası ile çalışıyoruz. Türkiye’nin bir numaralı bambu markası Erdem Bambu ile çalışıyoruz. Bunun dışında sektörün öncüsü olan birçok firmanın çeşitli ürünlerini sunuyoruz. Firmalarımızın dışında tamamen el yapımı dekorasyon ürünlerle özel tasarım ürünleri de müşterilerimize sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Tamamen yerli ve güvenilir ürünler

İSTEK VE BEKLENTİLERE ÖZEL TASARIMLAR

Kişiye özel uygulama ve tasarımlar hakkında konuşan Bayazıt, “Mimari projelere özel tasarım üretimler de yapıyoruz. Birlikte çalıştığımız birçok tasarım firmamızla birlikte özel tasarım ve ölçülerde ürünleri de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en kısa sürede hazırlatıp kullanımlarına sunuyoruz. Tamamen ahşap üzerine dekorasyon ve dizayn ürünlerini istek ve beklentiler karşılığında yaptırabiliyoruz” dedi.

Tamamen yerli ve güvenilir ürünler

TAMAMEN YERLİ VE KALİTELİ ÜRÜNLER

Bahçe mobilyasında yerli firmaların güvenilirliğine dikkat çeken Bayazıt, “Rattan ürünler ve bahçe mobilyalarında en çok görülen sıkıntılar arasında olan kopma, kırılma, çürüme gibi sıkıntıları kaliteli tamamen yerli yapım ürünler sunarak en minimuma indiren firmalar ile Alanya’yı buluşturduk. Daha önce bu sektörde faaliyet gösteren firmalar genelde yurt dışından toplanan ürünleri satıyorlardı ama biz Türkiye’de üretilen tamamen yerli ve kaliteli ürünleri satmaya başladık” diye konuştu.

Tamamen yerli ve güvenilir ürünler

KALİTELİ ÜRÜNLER CAZİP FİYAT

Vergilerin yüksekliğine de değinen Bedirhan Bayazıt, “Yurt dışından gelen ürünlerde uygulanan vergi, ürünleri olması gerekenden daha yüksek fiyatlara satmaya neden oluyor. Bahçe mobilyası ve aksesuarlarında yerli üretim ve kaliteli ürünler sunmamızdan dolayı maliyetlerimiz ve satış fiyatlarımız diğer mağazalara göre daha cazip hale geldi. Geçmiş dönemde yaptığımız kampanyalarımızı yeniden müşterilerimize sunmak için çalışmalarımız devam ediyor.”

Tamamen yerli ve güvenilir ürünler

POLİTİKAMIZ ÇOK ÇEŞİTLİLİK

Ürünleri görerek alabilme imkanından bahseden Bayazıt, “Müşterilerimizin en çok çeşitle yerinde görerek karar vermesini sağlamak öncelikli politikalarımız arasında. Uygun fiyat ve kalite ödün veremeyeceklerimiz arasında. Müşterilerimiz geldiğinde istediği her şeyi bulabilsin. Sektördeki pazar büyük yer kaplıyor. Biz Yıldırım Home Garden olarak özellikle büyük projelerde iddialıyız. Özellikle dış mekan uygulaması kullanacak firmaların projeleri ve mekanlarında kullanacakları yeni mobilyalar için bizden de fiyat çalışması yapmalarını tavsiye ediyoruz.”

Tamamen yerli ve güvenilir ürünler

Önceki İçerikMüzeyyen Senar’ın 100. yaşı Harbiye’de kutlandı
Sonraki İçerikMeslektaşlar yorgunluk attı