Tamer Karadağlı Alanya’da

Tamer Karadağlı

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, “Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması” ile ilgili basın toplantısı yapmak için Alanya’ya geliyor.

Aslı-Can-ve-Can-Altıntaş
Aslı Can, Can Altıntaş

15 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 18.00’de Oba’da bulunan Sunprime C-Lounge Otel’de Alanya basınıyla buluşacak olan Tamer Karadağlı’ya geçtiğimiz yıl ikincisi yapılan Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nda finalist olan Can Altıntaş ve Aslı Can da eşlik edecek.
Yarışmanın Antalya Sorumlusu Akbulut Sanat’ın sahibi Harun Akbulut tarafından organize edilen basın toplantısında yarışmaya katılmak isteyen Alanyalılar için bilgi verilecek.

Harun-Akbulut
Harun Akbulut

SİNEMANIN KRAL ve KRALİÇESİ YARIŞMASI NEDİR?
70’li yıllarda Artist ve Ses dergileri, gerçekleştirdikleri “ARTİZ” yarışmasıyla Yeşilçam’ın bilinen birçok efsane ismini sinemaya kazandırmıştı. Türkan Şoray, Tarık Akan, Fatma Girik, Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit gibi Türk sinemasının efsane isimlerini ortaya çıkaran Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın amacı sinema ve dizi sektörüne yeni yüzler ve yeni yetenekler kazandırmak. Bu yarışmaya katılanlar, sektörün önde gelen isimlerinin karşısında yeteneklerini sergileme imkanı buluyor. Sinemanın Kral ve Kraliçesi finalistleri; Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden oyunculuk eğitimi alacaklar, Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi’nde ileri oyunculuk eğitimi alacaklar, Ayça Kuru Akademisi’nde zarafet, yürüyüş, doğru duruş, imaj ve stil danışmanlığı eğitimlerini alacaklar.

Önceki İçerikNoel pazarında dostluk ve hoşgörü rüzgarı
Sonraki İçerikAytaç dostlarını En Vie’de ağırladı