Tatlıses uzun zamandır oğlunu görmedi

Tatlıses uzun zamandır oğlunu görmediTatlıses uzun zamandır oğlunu görmedi
Tatlıses uzun zamandır oğlunu görmedi

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, İzmir’de açtığı restoranında oğlu İdo’yu ilk kez ağırladı. Uzun zamandır görmediği oğlunu elleriyle besledi.

İdo Tatlıses, İbrahim Tatlıses
İdo Tatlıses, İbrahim Tatlıses

Tatlıses uzun zamandır evladını görmediğini belirtti, İdo’ya elleriyle kebap yedirdi. Oğluna sarılıp öpen ünlü türkücü, İdo ile birlikte ‘Gülüm Benim ve Kara Üzüm Habbesi’ türkülerini söyledi.

İdo’nun yaptığı esprilere dakikalarca gülen ünlü türkücü, “İzmir’e iyi ki taşınmışım ne iyi dostlarım varmış” diyerek mutluluğunu paylaştı. Ünlü türkücü, ciğköfte fabrikasını İzmir’e taşıyacağını ve İstanbul Seyrantepe’deki restoranını kapatıp Çeşmede mekan açacağını açıkladı. İbrahim Tatlıses’in oğlu ido esprileri üst üste patlatınca kahkahalar havada uçuştu. İdo, “İsmim, soyismim aynı ama yaşantımız farklı. Açlıktan zayıfladım, diyetten değil” deyince ünlü türkücü gülme krizine girdi.

2 yıl boyunca gülmediğini söyleyen ünlü isim, “Çok güldüğümde nefesim kesiliyordu. Nefessiz kalmamak için iki yıl gülmedim” dedi. “Ben İzmir’i sevdim, İzmirliler de beni. Biz birlikte İzmirlileştik” diyen ünlü isim sözlerine şunları ekledi; “Hakikaten İzmir’de bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Yemin ederim iyi ki gelmişim, özlemimizi giderdik. Moral geldi. Herkesi buraya getireceğim, buna ailem de dahil. Bir gün gelecek herkes İzmirlileşecek.”

Çocuklarının her birinin ayrı değerinin olduğunu belirten türkücü “Ama şansları kötü şöyle ki; başıma bu olay geldi kimseye sahip çıkamadım. Sahip çıkamadım derken, Elifimin elinden tutup gezemiyorum bile.” dedi ve dakikalar önce kahkahalara boğulan ünlü türkücü duygulanıp ağlamaya başladı.

Önceki İçerikDanla Biliç’e sert eleştiri
Sonraki İçerikToprak Ecin 1 yaşında