TerraCity AVM, yeni yılda ışıl ışıl

TerraCity AVM yılbaşı dekorasyonu
TerraCity AVM yılbaşı dekorasyonu

Antalya’da ilkleri gerçekleştiren Terracity AVM, ışıl ışıl yılbaşı dekorasyonu ile büyülü bir atmosferde alışveriş imkanı sunuyor.

Terracity Yeni Yil (1)

Sanata, eğitime, sağlığa ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından sıkça bahsettiren TerraCity AVM’nin bu yıl ki yılbaşı dekorasyonu altın gümüş, kırmızı, beyaz ve kurumsal rengi olan turuncuyu tonlarda hazırlandı. Renkler, TerraCity AVM’nin hem sıcak ortamını hem de yeni yılı karşılamanın heyecanını yansıtıyor. Gelenekselin modern biçimde yeniden yorumlanması ile hazırlanan yılbaşı dekorasyonunda, yenilenen yılbaşı ağacına alternatif olarak kullanılan kristal taşlarla bezeli zarif ışıklı konik ağaçlar, hareketli Noel babalar ve girişte yer alan geyikler eklendi. TerraCity AVM bu yıl kardan adam, geyik ve kızaktan oluşan hareketli senaryo alanı da hazırlayarak ziyaretçilerine, yeni yılın coşkusunu buram buram yaşatıyor.

Terracity Yeni Yil (3)

Özel yılbaşı dekorasyonu ile yeni yıl alışverişine renk katan TerraCity AVM’nin ışıl ışıl yılbaşı süslemesi için toplam 600 bin adedi aşkın LED çip kullanıldı. Dekorasyonda çeşitli tonda ışıkların yanı sıra kırmızı, altın ve gümüş tonlarında stilize avizeler ve çam ağacı figürleri de kullanıldı.

Terracity Yeni Yil (4)

Terracity Yeni Yil (5)

Terracity Yeni Yil

Önceki İçerikZencefil’de toplandılar
Sonraki İçerikScrooge ayakta alkışlandı