Tiyatrocular İnizio’yu çok beğendi

Sabiha Bıyıklı ve Gonca Kara ortaklığında hizmet vermeye başlayan İnizio Restoran, ünlü tiyatro oyuncuları Erdem Baş, Hakan Bulut, Ersin Korkut ve Eray Yasin Işık'ı ağırladı. Alanya Kültür Merkezi'nde sahnelenen 'İyi Kotü Çirkin' isimli tiyatro oyununda yer alan oyuncular, oyun sonrası Atatürk Caddesiüzerinde hizmet vermeye başlayan İnizio Restoran'da objektiflere katıldı. Sabiha Bıyıklı ve Gonca Kara ortaklığında hizmet vermeye başlayan İnizio Restoran'ı tercih eden oyuncular, Erdem Baş, Hakan Bulut, Ersin Korkut ve Eray Yasin Işık, Alanya'da olmaktan mutluluk duyduklarını ve en kısa zamanda tekrardan Alanya'da ki tiyatro severler ile buluşmak istediklerini dile getirdiler.

Sabiha Bıyıklı’nın Alanya’ya kazandırdığı ve Gonca Kara’nın işletme müdürlüğünde hizmet vermeye başlayan İnizio Restoran, ünlü tiyatro oyuncuları Erdem Baş, Hakan Bulut, Ersin Korkut ve Eray Yasin Işık’ı ağırladı.

Alanya Kültür Merkezi’nde sahnelenen ‘İyi Kotü Çirkin’ isimli tiyatro oyununda yer alan oyuncular, oyun sonrası Atatürk Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan İnizio Restoran’da objektiflere katıldı.
Sabiha Bıyıklı’nın Alanya’ya kazandırdığı ve Gonca Kara’nın işletme müdürlüğünde hizmet vermeye başlayan İnizio Restoran’ı tercih eden oyuncular, Erdem Baş, Hakan Bulut, Ersin Korkut ve Eray Yasin Işık, Alanya’da olmaktan mutluluk duyduklarını ve en kısa zamanda tekrardan Alanya’da ki tiyatro severler ile buluşmak istediklerini dile getirdiler.

İnizio-Restoran

Önceki İçerikBirlikte görüntüleri çıkan ikiliden açıklama geldi
Sonraki İçerikMacera tutkunları Alanya’ya gelecek