Tuba Büyüküstün’ün Doğum Gününü “Senin İçin Ölebilecek Tek Kişi Benim” dedi

Tuba Büyüküstün'ün Doğum Gününü
Tuba Büyüküstün'ün Doğum Gününü "Senin İçin Ölebilecek Tek Kişi Benim" dedi

Tuba Büyüküstün’ün aşk yaşadığı Umut Evirgen, sosyal medya hesabından sevgilisinin doğum gününü şarkı sözüyle kutladı. Evirgen, sevgilisine “senin için ölebilecek tek kişi benim” dedi.

Tuba Büyüküstün'ün Doğum Gününü "Senin İçin Ölebilecek Tek Kişi Benim" dedi

İlişkileri olaylı bir şekilde başlayan oyuncu Tuba Büyüküstün ve işletmeci sevgilisi Umut Evrigen aşkı tüm engellere rağmen devam ediyor. Umut Evirgen sevgilisinin doğum gününü duygusal bir paylaşımla kutladı. Evirgen, “Ölebilecek tek kişi varsa o da benim’ diyerek sevgilisine seslendi.

STİNG’İN ŞARKISI İLE SEVGİLİSİNE SESLENDİ

Umut Evirgen, dünyaca ünlü şarkıcı Sting’in ‘It’s Probably’ şarkısı ile sevgilisinin doğum gününde ona olan sevgisini dile getirdi.

İşte Umut Evirgen’in sevgilisi Tuba Büyüküstün’ün doğum gününe özel o paylaşımı;

Tuba Büyüküstün'ün Doğum Gününü "Senin İçin Ölebilecek Tek Kişi Benim" dedi

“Tanıdığım en kolay insan değilsin. Duygularımızı açığa vurmak, ikimiz içinde zor senin hakkında bazıları”bırak yoluna gitsin” diyebilir bana, “sana vereceği tek şey üzüntüdür”eğer biri varsa, sadece bir kişi varsa hayatını sana adayan, ve ölebilecek olan senin içinbunu söylemek zorbunu söylemek zorama herhalde benim.tüm dünya çıldırmış.ve senin için anlam taşımazken seni savunacak tek ses var. jüri dışarıda ve gözlerin odayı tarıyor. Dost bir yüze ihtiyaç duyuyorsunböyle biri varsa eğer, bir tek kişi varsa, hayatını sana adayan, ve ölebilecek olan senin için, bunu söylemek zornefret ediyorum bunu söylemekten ama herhalde benim…”

Önceki İçerikÜnlü komedyen doğum günü paylaşımı güldürdü
Sonraki İçerikÜnlü oyuncunun babasına motorlu kurye çarptı