Evli sevgilisiyle aşk yaşayan Tuba Ünsal’a tepki yağdı

2 kez evlilik yapan oyuncu Tuba Ünsal, eski eşlerine ömür boyu nafaka ödemek istemeyen erkeklere destek verdiği için hemcinselerinin tepkisini çekti.
Tuba Ünsal

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, katıldığı bir konferansta tepki çeken açıklamalara imza attı. Ünsal, evli sevgilisi Caner Karaloğlu ile aşk yaşadığını “Evet bir arkadaşlığımız var” sözleriyle kabul etti. Ünsal’ın bu açıklamasına ise sosyal medyadan tepki yağdı.

Tuba Ünsal, Boğaziçi Üniversitesi’nde ‘Dünya Kadınlar Günü’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Sınırlarını Aşan Kadınlar” konulu konferansa katıldı. Evlilik kurumunu eleştiren 2 çocuk annesi Ünsal, çok tartışılacak açıklamalarda bulundu.

EVLİLİĞİ ELEŞTİRDİ
Tuba Ünsal, evlilik kurumunu eleştirerek şunları söyledi:
“3 kere evlenip boşanan bir kadınım, hayatta yapabildiğim en kötü şeydi. Evlilik kurumu olduğu yerde duran, gelişmeyen bir kurum. Biz evrildik kurum olduğu yerde kalıyor. Bu haliyle ölmeye mahkum gibi görünüyor.”

Tuba Ünsal evli sevgilisi Caner Karaloğlu için “Evet bir arkadaşlığımız var. Ben kimsenin hayatına, işleyişine dahil olmadım ve arkadaşlığımızın nasıl evrileceğini bilmiyorum” dedi.

Önceki İçerikYüzleşme dizisi ekibi Alanya gecelerinde
Sonraki İçerikAcun’dan TV8 açıklaması