Alanya basınıyla buluştular

Türk Eğitim Sen Antalya 2 No'lu Şube düzenlediği kahvaltıda Alanya'daki basın camiasıyla bir araya geldi. Alanya Öğretmenevi'ndeki kahvaltıya Türk Eğitim Sen Antalya 2 No'lu Şube Başkanı Burhan Ulu, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun, AGC Yönetim Kurulu üyeleri, sendika yönetimi ile basın çalışanları katıldı.
Basın ve Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Demirel, AGC Başkanı Coşkun'a günün anısına plaket verdi.

Türk Eğitim Sen Antalya 2 No’lu Şube düzenlediği kahvaltıda Alanya’daki basın camiasıyla bir araya geldi. Alanya Öğretmenevi’ndeki kahvaltıya Türk Eğitim Sen Antalya 2 No’lu Şube Başkanı Burhan Ulu, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun, AGC Yönetim Kurulu üyeleri, sendika yönetimi ile basın çalışanları katıldı.

Kahvaltıda konuşma yapan Basın ve Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kadriye Demirel,”Türk Eğitim Sen Antalya 2 No’lu Şube olarak biz de siz basın çalışanlarının ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.

Alanya basınıyla buluştular

Görevi başında şehit düşen gazetecilerimize de Allah’tan rahmet diliyoruz. Gazeteci düşündüğünü, bildiğini, gördüğünü samimiyetle yazan ve ifade edendir.

Hak arayan, yanlışlar karşısında duran, adaletin mücadelesini verenlerdir. Bu bağlamda gazeteciler de biz sendikacılara benzer. Siz Alanya basın ve medya kuruluşları her zaman sendikamızın yanında hissettik.

Alanya basınıyla buluştular

Faaliyetlerimizi her zaman gündeme taşıdınız. Bu desteğinizden dolayı Alanya basın ve medyamıza Türk Eğitim Sen 2 No’lu Şube olarak teşekkür ediyorum” dedi.

6
Gaye Coşkun

“BAYRAM HAVASINDA KUTLUYORUZ”

AGC Başkanı Gaye Coşkun da, “Türk Eğitim Sen yöneticilerine teşekkür ediyorum. 10 Ocak’a özel bizleri bir araya getirmek istediler. Sizler her zaman bizim yanımızdasınız. 10 Ocak’ı bayram havasında kutluyoruz.

Ruhumuzda, duygularımızda bu var ama buruk bir bayram. Edinimler, onları kullanmak, özellikle sosyal ve ekonomik hakların uygulanabilir olması ve olmaması noktasında biz bunları tartışıyoruz.

Alanya basınıyla buluştular

Dileğimiz bunların tartışılmadığı, iyileştirildiği ve daha sürdürülebilir olduğu zamanlarda birlikte olmak. Biz Alanya’nın gazetecileri olarak sendikal faaliyetler noktasında sizin destekçiniz olacağız” diye konuştu.

Alanya basınıyla buluştular

“TOPLUMUN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞISINIZ”

Türk Eğitim Sen Antalya 2 No’lu Şube Başkanı Burhan Ulu da, “Sanatçılar bir toplumun eli ayağıdır, gözü kulağıdır. Sizler de aynı kategoridesiniz.

Siz toplumun eli ayağı, gözü kulağısınız. Çünkü basının çok büyük bir fonksiyonu, sorumluluğu ve görevi var. Bunun bilincindeyiz” ifadelerini kullandı. Ulu’nun konuşmasının ardından Basın ve Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Demirel, AGC Başkanı Coşkun’a günün anısına plaket verdi.

Alanya basınıyla buluştular
Önceki İçerikRubato iki yıl aradan sonra ÜÇ’ledi
Sonraki İçerikYeni yaşını dostlarıyla kutladı